Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen autót érdemes megtartani...

Ilyen autót érdemes megtartani már?

Figyelt kérdés
Vw bora 1,6 2001 évj. 2 éve vettem aránylag olcsón ami hamar visszaköszönt.450ért vettem. A következőket kellett rákölteni a 2 év alatt:összes gömbfej,2külső féltengelycsukló,2 első spirálrugó,összes féktárcsa betétek,komlett kuplung,komplett vezérlés,4 nyári gumi,4 téli felnistől,önindító.Motor,váltó jó,kaszni se vészes pár helyen rozsdásodik kicsit. Most olyan 900ba van mindenestől,viszont 500 körül tudnám eladni. Összesen 1 milliót tudnák szánni másik autó vételre. De mondták páran ,hogy az se lenne annyival jobb ,inkább tartsam meg még a borát 2-3 évig.
2019. júl. 19. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, ha már ennyit költöttél rá, legalább néhány évig használd. Ha eladod 500-ért, akkor 400-at kidobsz csak úgy az ablakon. Legalább használd ki, hogy végre rendesen működik. Ha kezdi rajta felütni a fejét a rozsda, akkor néhány éven belül azzal is vagy el kell kezdeni foglalkozni, vagy megválni tőle.
2019. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen...

Eladni nem érdemes, de semmi garancia nincs arra sem, hogy mem kell még rá költeni.

A pici rozsda lehet valóban kicsi, de lehet az komolyabb is, alá néztél rendesen?

Az öreg autónál bármikor jöhet egy újabb javítani való, de ennyi javítás után eladni sem érdemes - csapda.

2019. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kuplungon kívül az összes olya költség amivel számolnod kellett volna amikor megvetted. Így azt mondom, nem volt rossz vétel.

Eladni nem érdemes. 1 millióért mit kapnál? Ugyanezt a kategóriát, és kezdheted elölről a kopó alkatrészek cseréjét

2019. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy írják.

De ha veszel egy másikat 1 milláért , lehet arra is kell ennyit költeni vagy még többet.

2019. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően csak kopó dolgok, szóval ez így még teljesen jónak mondanám. Az a helyzet, hogy egy 18 éves kocsinál a kuplung is kopó alkatrész.

Felesleges eladnod, az 1 milliós kocsira valószínűleg ugyanúgy ráköltesz 2 év alatt 4-500000et

2019. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2001-es autó.....Amit 1 millióért vennél se lesz makulátlan,mert ezek mind olyanok amik még fiatalabb autónál se gáz mert kopó alkatrésznek hívják...de a tiédbe ezek most rendbe vannak

Ha a motorral lennének gondok akkor én nem erőltetném

2019. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a hármas bmw-mel,olcsón vettem sok apróságot kicseréltem rajta+a turbó ami miatt olcsó volt,most pont egy millióba van,és annyit talán ér is...Ebből mit vegyek?Semmit.Egyszerűen te se tudsz olyan kocsit venni 1 millióért ami valamivel többet tudna,mint a mostani bora-d.Tartsd meg én is azt teszem aztán hátha...
2019. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!