Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert meno ha van autoja egy...

Miert meno ha van autoja egy 17-19 eves sracnak?

Figyelt kérdés

Szoval az osztalyba mar 8 sracnak is megvan a jogsi. Abbol 6nak van autoja,de csak egynek van szuksege hosszu utakra. A tobbi csakis varosi menozesre hasznalja. Nekem van jogsim es a szuleim eleg gazdagok. Fel is ajanlotta apam,hogy vesz nekem egy uj passatot szalonbol...nem akarom elfogadni,hiszen olyan erzesem lenne mint az osztalytarsaimnak. Nincs szuksegem autora,nemhogy egy ilyen magas fentartasura. Inkabb gyujtogetek diakmunkabolsuli mellett,es majd suli utan rendes melobol egy 3-4 evig es 2-3 millios autot vennek sajat penzbol...legalabb akkor mar rendes fizuval fenn is tudnam tartani. De visszaterve a sracokra ok leneznek engem,mert nekem nincsen autom...pedig ok 20-30eves opellel,suzukival,daewooval jarnak..es en nem ertem mit menoznek egy ilyen autoval,ha ezeket IS szerenyebben kene haszmnalniuk

Amugy 18F



2019. júl. 23. 12:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez a hozzáállás a tipik martírkodás. Ha lehet egy új, 0 km-es biztonságos kocsi alattad, amit fizetnek is, ráadásul komolyabb terhet sem jelent, akkor a legrosszabb ami történhet ha már ennyire józanul és kimerten gondolkodsz, hogy megtanulsz vezetni. Ha annyira nem akarsz feltűnősködni, akkor nem kell suliba járni vele, nem lesz új passat a borítóképed, nem csinálsz pózer fotókat stb stb.

Határozottan jó tud lenni, ha valakinek van kocsija 18 evesen...

2022. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!