Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift vagy Ford Ka?

Suzuki swift vagy Ford Ka?

Figyelt kérdés

A legolcsóbb autók közt keresgélek, csak 20 km-t mennék vele naponta, munkába és vissza.

Van már egy családi autónk, ami tágas és kényelmes. Ez csak arra kéne, hogy egyedül vagy a gyerekkel eljussak 15 km-en belül (munka, ovi, suli, doki, bolt) ahova kell.

Nekem a Ford Ka kicsit jobban tetszik, csajosabb.


Egyiket se ismerem igazan, Swiften tanultam vezetni 16 éve, Fordot sose vezettem még.


Indoklással írd le, légy szíves, hogy szerinted melyik jobb.



2019. júl. 23. 12:38
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ha swiftből talalsz rozsdamnetest akkor az!

A ka-t felejtsd el,szétette mar menthetetlenül mindet a rozsda,az az ohv motor meg ami benne van kb a dinoszauruszok korábol maradt itt......szóval a swift is egy puritán szar,mert illuzioid ne legyenek,de a ford-hoz képest igy is űrtechnika!

2019. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem szerint a világ egyik legcsúnyább autója a Ford Ka, közvetlenül a Fiat Multipla után. Illetve amit még látok, az akkoriban szokásos Ford kulccsal működik, ami inkább hasonlít bármi másra, mint egy rendes zár kulcsára.

Férfiként nyilván nem én vagyok a célközönség, de a Ka egyértelműen kiesik. A Swiftet ajánlom, nekem is az van.

2019. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Inkább Opel Corsa szerintem.
2019. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg a Swift lenne a nyerő, de csak akkor, ha rozsdamenteset találsz, különben ráköltheted még kétszer a kocsi árát.
2019. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!