Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy rakás szerencsétlenseg...

Egy rakás szerencsétlenseg vagyok, hasznalt, gondosan rendben tartott kisautoval, szabalyokat betartva kozlekedek, és megis engem fognak ki a rendorok, van olyan, hogy az ilyenekre utaznak?

Figyelt kérdés

Tudom, azonnali valasz lesz, hogy mi az,h "a szabalyokat mindig betartod...hisz akkor nem buntetnek meg!" Jogos, de valahogy mégsem.

Szereny fizetesbol, egyedul élek, munkaba siettem es 1000-bol 1szer nem volt becsatolva az ov varoson belul. Azonnal kiallitottak es aznapi berem buntetessel elvittek. 2 tejfolos szaju rendortanonc.

Tegnap, 5-max.8percre! megalltam beadni vmit egy kis uzletbe.Rohantam vissza. 5perc lehetett. Tudom ertem nincs olyan hogy 5perc..Nincs olyan h varakozni tilosnal megallni. Tudom. Már ott volt a villogo auto es ismet 20eves, langosszagu rendorgyerekek megbuntetett. Tegnap ota sirok. Pont engem. Amikor 20millios autokkal szaguldoznak az orrom elott telefonalnak kihangositas nelkul nem indexelnek stb.

Szolgalunk és vedunk???

Nem igaz! Sarcolnak, penzt vesznek el, attol,akinek amugy sincs. Nem lehet normalisan figyelmeztetni: Holgyem, legyen szives bekapcsolni az ovet!

Ejnye! Kerem, ne alljon meg a tilto tablanal!

És én, biztosan nem fogok szabalytalankodni tobbet, de eddig is e szerint vezettem.

Rabló banda. Nem csak a penz miatt, hanem egyaltalan.

Eloszor azt mondtam, de hisz csak megalltam 1 pillanatra es már megyek is, hisz inditottam a kocsit. És hogy nem ismerem el, és elkerem a nevuket!

Magamnak csinaltam volna ugyet.

Mert tény. Igazuk volt. Két taknyos gyerek. Bogve vezettem le 28km-t es mentem a postára

Tatabanyán tortent

Szolgalunk és vedunk??! Ugyan már!



2019. júl. 31. 11:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja...mielott jonne az ujabb megmondos odamondogatos válasz: Bógve vezettel?! Na, ezert is meg kellett volna buntetni.

Nem..mosolyogva, derúsen, mert valahogy, haza kellett mennem.

2019. júl. 31. 12:03
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Valami jutalékuk van ezeknek a kis majmoknak a büntetésekből, de úgy tudom kell egy bizonyos esetszám a rendőrkapitányságnak, különben kerülnek megint lapátra a megyei kapitányok.

Mondjuk ennek ellentomd, hogy itt Heves megyében lófing sincs, pláne keletebbre, olyan gazsik mászkálnak menőbb autókkal, hogy még a 8 általánost se nézem ki belőlük, nem a jogsit.

Ezelőtt Fejér megyében laktam, ott is sok az unatkozó rendőr.

Egyszer véletlenül megszpattam két ilyen kis zsernyákot, mert a bíróság jót röhögött rajtuk, amikor elmondtam, mit csináltak. Persze, hogy nem kellett befizetnem semmit.

Gondolod a 2 bites Rikárdót meg merik állítani igazoltatni?

2019. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem troll vagy, akkor igazi tipikus magyar; mindenki más a hibás, csak nem te. Te áldozat vagy. Plusz természetesen jó proli szokásként megy az indokolatlan személyeskedés.
2019. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Kettes válaszoló hasonló kaliber, amúgy is nagy divat a rendőröket szidni.
2019. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod! Meglepett es kicsit jólesett, hogy nem rugtal belém, mert itt is ez szokás.

Dehogy allitjak meg azokat..Akkor ók a beszari kisnyuszik. Gyerekem.lehetne korú, szó szerint a langosfalastól illatozott, unatkozó, értéktelen rendorke, amiknek a nagy unalomban vegre volt egy kenyelmes kapasuk!

Hanyni tudok az egesz degeneralt.rendszertől, alszentsegtól, ami itt (is) folyik.

Megmondtam nekik....gratulalok...ez szép hivatás...aztan hajtsa aĺomra nyugodtan a vorosfurtos fejecskejet ( a masik barna volt) Vegig melozom a kis hulye eletem a semmiert!!! es azt is megkopasztjak! PÉNZ BESZÉL,kutya ugat. Egy penzeszsak maffiozo elott bilire kellett volna ultetni es konyorogve kertek volna,.adjon autogrammot

2019. júl. 31. 12:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
egy módon tudod ezeket megúszni, ha szabályosan közlekedsz és parkolsz. nem nehéz, nekem 18 év vezetés alatt 1 db gyorshajtási bírság jött össze, benéztem a lakott terület végét....
2019. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A "20 milliós kocsiban telefonálást" elég nehéz észrevenni - főleg utána bizonyítani.


Azt, hogy nincs bekötve az öved egy világos felsőn több száz méterről ki lehet szúrni. A tilosban megállást szintén.


Szóval én nem is értem mit hisztizel itt, a rendőr a munkáját végezte és jogosan büntetett.

2019. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
workdev (devil,devians??)...te vagy siman egy hatalmas proli-troll, akinek lovese nincs, mire regal.ne irkalj csak magadnak
2019. júl. 31. 13:06
 9/19 A kérdező kommentje:

Aki nem erti..nos erre mit lehet reagalni?! Hisztizik a fene. Az ov bekapcsolasa,amit bekapcsolok!!!, amúgy k..nagy maganugy. Koze nem lenne hogy óvom magam vagy nem!!! Amig mast nem veszelyeztet, koze nem lenne hozza! De pénzlenyúlasra tokeletes!!!!! Ja, h 20-30millasban nem latni semmit.....persze, ez okés, semmi baj! Rohognek, ha tudnek, ilyen selejtes válaszon.

Nehez egyeseknek felfogni az iromany lényeget!

A segitoszandekot, jó idulatot az óvast vedest es!!! szolgalat.

Ez a tipikus, fa@sz.ri, magyar mentalitas, oda rugjunk, ahova a legkonnyebb

En melozok munkaidoben!

Ezek unatkoznak, pofaznak, es kereszbe tesznek!

2019. júl. 31. 13:19
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Az irományod lényege, hogy siránkozol és azt várod, hogy megveregessük a válladat és utáljuk együtt a rendőröket, akik csak azért léteznek, hogy téged bántsanak.
2019. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!