Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gázolaj ment a szemembe,...

Gázolaj ment a szemembe, lehet következménye?

Figyelt kérdés
Kissebb mennyiségű gázolaj ment a szemembe. Alaposan kiöblítettem. Káros lehet a szememre? Mit tegyek?

2019. aug. 7. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen, káros lehet. Menj orvoshoz vele.
2019. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, nekem egyszer nagyobb mennyiségű benzin ment a szemembe. Több percen keresztül folyó vízben öblítettem, azóta sincs semmi baja.
2019. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Menjél kórházba, ott kérdezd meg,ne itt. Tényleg menjél a sürgősségire, a szem az szem.
2019. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem volt benzin és festékoldó is a szememben, egyiktől sem lett bajom szerencsére.
2019. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Slapec19 ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy aksi robbant a képembe (okosan tőle egy 30 centire hegesztettem). Szárazra töröltem az arcom, majd bő vízzel megmostam, aztán irány az ügyelet. A doki azt mondta, ha látok rendesen, nem fáj, nem gyullad be, akkor nem kell tovább dokihoz mennem. Egy egyszerű szemcseppet javasolt, amit pár napig csepegtettem. De ha van valami változás pl piros szem, reggeli koros csipásodás vagy bármi elváltozás, azonnal szemdoki.
2019. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!