Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen cérnával varrják a spanifereket?

Több tonna a teherbírásuk, azon agyaltam hogy milyen varrás lehet az ami ekkora súlyt elbír?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cérna, másholnemmertemkérdezni:D

aug. 14. 00:09  Privát üzenet  

A válaszok

Én gyöngyvászonra tippelek, ebből készülnek a katonai övek is. Azokkal akár tankot is el lehet huzatni (Csobánkán be is mutatták).

A keresőszavak viccesek ám :D

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 03:54 Privát üzenet

CSak sima ipari fonál. Én megvarrtam a sajátomat, harmad olyan vékonnyal és az is nagyon sokat bir.

Ezt a harmad vékonyságút se bír egyszálat elszakítani belőle egy ember, olyan erős.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 15. 20:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnám megcsinálni a rövidnadrágom cérnával és tűvel?
Afrofonás cérnával vagy fonallal?
Valaki próbálta már a cérnával való borotválkozás? Tényleg hatásos? 1 hétre utazok el repülővel nyáron és a borotvát szeretném valami egyszerűvel helyettesíteni
Ha egy mágnest cérnával fellógatok akkor az forogni kezd amíg be nem áll észak dél irányába. Melyik pólusú fele fog észak felé nézni?
Egy ceruzát megkötöttem egy cérnával, az megfelel ingának?
Van olyan kozmetikus aki cernaval szed szemoldokot Magyarorszagon?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!