Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hazáig futottam félelmemben a...

Hazáig futottam félelmemben a kutyával. Ordítozó sofőr, baleset nem történt. Tényleg én voltam a hibás? (többi lent) 18/l

Figyelt kérdés

Még mindig a torkomban dobog a szívem, annyira megijedtem. Nyugodtan jöttünk hazafelé a futtatóból, kutyám kissé felspanolva, de visszafogtam, normálisan ment. Megálltunk egy parkoló mellett, a járdán. Jön a kocsi, az lassít lassít és lassít, míg végül annyira kevés maradt, pedig egyből akár 100-zal is mehetett volna, hogy egy öreg néni is komótos tempóval átér. Ergo azt hittem, megáll, az üveg mögé nem láttam, sötét volt.


Elkezdtem sietve menni, mert hát a nyugdíjas tempó változatlan volt, és két és fél méterről beszélünk csak. Erre a sofőr begyorsul, én ijedtem futni kezdek a járdára. A sofőr utánam ordít, hogy "Gyere vissza k**sög b*z*, agyhalott, megverlek " és ilyeneket vágott a fejemhez. Nem kellett több, a lámpákat leszámítva, ahol könyörögtem, sátántól kezdve az úrig, zöldüljön, hazáig rohantam a kutyával mindig-mindig visszanézve.


Most így tényleg én vagyok a hibás? Először nyugdíjas tempó, nem vicc, már félig a féken volt a lába, mi több mint egy méterre voltunk a kocsitól, erre hirtelen felgyorsul majd lefékez, utána ordít.



2019. aug. 14. 21:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy amikor leléptünk a járdáról, mert ugye szinte fékre taposva ment, akkor sem szólt, akkor sem gyorsított, csak amikor már két lépést tettünk. Na akkor mint aki gázra lépett aztán fékre.
2019. aug. 14. 21:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár a sofőr egy állat volt, ezt inkább a közlekedés kategóriába kellett volna tenni.
2019. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindketten hibásak vagytok. Ő meg akart szívatni egy fiatal lányt, te pedig nem tanultad még meg,hogy nem lépünk az autó elé,míg meg nem áll teljesen. Pláne nem 2,5 méterre tőle. Xar helyzet,legközelebb jobban figyelj oda és legyenneked is nagy szád,ahelyett hogy elfutsz ő meg röhög,hogy nyert.Ezeknek addig van csak nagy po*ájuk,míg látják,hogy a másik beijed.
2019. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Zebrán kívül bármilyen sebességgel is megy egy autó, az MEGY.Ergo, nem lépsz elé, hátha megáll. Lehet, telefonozott, nem figyelt. Annyira siettél, hogy azt a pár percet nem tudtad kivárni, amíg elvánszorog?

Nem volt jogos a vezető reakciója sem az ordítozással .

2019. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy bunkóval találkoztál, nagyon sajnállak.

Ha vezetek, és erősen lassítok, hogy átengedjek egy gyalogost, nagyon szoktam örülni, ha nem várja meg, amig teljesen megállok, hiszen ezzel időt, és energiát spórol nekem. Pont azért lassítok messziről, hogy ő nyugodtan átmehessen, és én is nagy fékezés nélkül tovább haladhassak.

Ha ez az illető rémisztgetni akart, azt akkor is meg tudta volna tenni, ha előtte teljesen lefékez.

Szóval fújd ki magad, az illetőnek ettől se lett jobb napja.

2019. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
21:42: Inkább futok, mintsem kinyissam a számat és visszaszóljak. Egyébként sem kenyerem a csúnya beszéd, ritka kivételekkel, de akkor egy szó, amikor beverem magam valahova. Persze ki tudnám nyitni a számat, szép szótáram van, de a 16 és fél kilós kutyámat is örültem, hogy az ölemben fel tudtam hozni a lépcsőn, amikor félt le-fel menni (menhelyes). Úgy csapna agyon az a sofőr, hogy fal adja a másikat. Gyorsan járj, tovább élsz, maximum ijedtedben infarktust kapsz út közben - találtam ki itthon, amikor bezártam az ajtót.
2019. aug. 14. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Napi mese.
2019. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag lány a kérdező, de b/zizzák...
2019. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az átszaladásodnak szólt ezt a trágárság. Lehet, hogy kábítószer hatása alatt volt, és ha a járdán maradsz, akkor is ugyanezt kaptad volna.
2019. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem csak állítólag vagyok lány. És igen, ezen én is néztem, miért pont b**i. De erre meg azt mondom, a volt osztálytársaim is olyanokat mondtak, amiknek semmi értelme nem volt, kezdve azzal, hogy k**vázták a háta mögött azt, akinek semmi köze a szóhoz, se viselkedésileg, se kinézetileg. És az nyugodtabb állapotban volt, nem felhergelten, mint ahogy a férfi ordította.
2019. aug. 15. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!