Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A János-hegyig (libegő) fel...

A János-hegyig (libegő) fel lehet menni autóval?

Figyelt kérdés

Vagy csak a Normafáig, és onnan behajtani tilos? Keresem a neten a választ, de nem találom. És ha nem, onnan kényelmes sétával kb. mennyi idő a libegő?


Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 17. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a kényelmes. 2 km. Úgy tudom, nem szabad behajtani.
2019. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 17. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem hogy autóval csak a Normafáig lehet felmenni.De nem kell sokat gyalogolni hogy felérj.
2019. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A Normafától csak biciklivel vagy gyalog folytathatod az utadat.

2 km, ami kényelmes tempóban sétálva kb. 0,5-1 óra.

2019. aug. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kilátónál jártam autóval, de az régen volt. Ha legközelebb arra járok, megnézem, ugyanis ha géperejű járművel tilos a behajtás, akkor bizony sok embert zárnak ki az élményből, amit a libegő használata szerez. Biztosan van valami megoldás a kérdésre.
2019. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%

" ugyanis ha géperejű járművel tilos a behajtás, akkor bizony sok embert zárnak ki az élményből, amit a libegő használata szerez."


A Libegő alsó állomásáig biztosan lehet menni autóval, gyakorlatilag 100m-en belül is lehet parkolni (ha van hely). De a kérdés a felső állomásról szól.


Egyébként a János-hegyre vezető utakon behajtani tilos táblák vannak (kivéve célforgalom, kerékpár).

2019. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk, és pont úgy van minden, ahogy az utolsó hozzászóló írja. Zugligetnél meg tudsz állni (ha van hely), János-hegyig csak gyalog, vagy biciklivel tudsz felmenni a Normafától. Kellemes rövid séta, nincs messze.
2019. aug. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!