Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövőhéten vizsgázom vezetésből...

Jövőhéten vizsgázom vezetésből másodjára. Parázom egy kicsit. Az oktatóm szerint le tudok vizsgázni csak egy kicsit jobban figyeljek. Mondta hogy meg tudom szerezni a jogsit. Valami jó tanács vizsgára?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Tartsd be a közlekedési szabályokat.
2019. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemlélőként nagyon könnyű azt mondani, hogy ne parázz, meg ne izguld túl. Én buktam amiatt, hogy annyira rágörcsöltem, hogy minden figyelmem elvettte, pedig az előtte lévő órák teljesítménye alapján átmentem volna. A sikeres vizsgámon is nagyon be voltam sz*rva. A mai napig nem értem olyan állapotban, hogy mentem át, pedig ott is olyan apróságokat rontottam,amit azóta se.

Gyalogos, stop tábla, záróvonal, táblák,indexelni mindent. Ezekre kell nagyon figyelni. Meg ne lépd át a sebesség határokat. Nekem az oktató azt mondta, hogy miután végig nézegettük, hogy ég minden lámpa, akkor a tompítottat hagyjuk felkapcsolva, ha esetleg kimennénk lakott területről, nehogy elfelejtsem. Szerintem ez egy hasznos tipp.

A sablon válasz pedig, próbálj meg ne izgulni (szinte lehetetlen) és figyelj oda, menni fog!

2019. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!