Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionoznék, de félek, viszont...

Kamionoznék, de félek, viszont más célom jelenleg nincs. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg lesz az E páv3 már megszerezve, gki majd E után.


Nem tudom magam elképzelni, hogy én olyan drága és nagy technikát vezessek, de szinte az összes pénzem erre áldoztam. Most is ezt tenném, csak valami nyomaszt ebbe, talán a tolatás? Póttal múlt hétig nem tolattam, az oktató azt mondja, hogy ügyes vagyok, nekem ilyet még nem mondtak, visszakérdeztem, hogy tényleg? Akkor is igen volt arra, hogy jól megy..


Még autópályán sem vezettem, de szeretek vezetni és a papírmunkát is kedvelem, tehát nem azért kergetem eme álmot, hogy "vezessek" az is cél,de a többi sem tántorít el.


Vagy a félelmem az, hogy tényleg fene drága járgánnyal közlekednék?


Mindenképp a Waberer's céghez jelentkeznék. Csak úgy rossz, hogy vidékiként a 2x2 sávos út is érdekes , háát még az autópálya , megye tábla, országhatár..


2019. szept. 14. 11:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igazából csinálod 3 hónapig, de rájössz, hogy nehezen megy vagy nem tetszik, anyagilag már akkor is bőven pluszban vagy, kicsit világot is láttál, szóval mindenhogy megéri.
2019. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!