Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt már, hogy nem tudtad...

Volt már, hogy nem tudtad kifizetni a tankolás árát?

Figyelt kérdés
Miért nem?
2010. júl. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer véletlenül a barátom 20ft-al túlnyomta. Nem volt nálunk plusz pénz,csak annyi amennyit a tankolásra szántunk. Azt mondta a kutas csaj hogy hagyjuk.de picit égő volt. utána azt hiszem bevittük neki. de már régen volt nem nagyon emlékszek.
2010. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Kp-ban szoktam fizetni de ha nincs nálam elég kp akkor kártyával fizetek mert azon mindig van lóvé.

De ilyen még soha nem fordult elő se benzinkúton, se máshol.

2010. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát olyan nem volt hogy nem tudtam volna, de sokszor volt hogy mondjuk 1007ft-ra jött ki (hehe, tavaly is volt, meg motorba ment.. ma már ennyirért nem tankolok) és csak 1000et fizettem. bár már törzsvendég vagyok
2010. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előfordult, hogy a simsonomból kifogyott a benzin,pont mikor munkába mentem, betoltam a kútig és mondtam a kezelőnek nincs nálam pénz, de adjon valamennyit legyenszíves,...aztán másnap bevittem neki a pénzt.
2010. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy 20 évvel ezelőtt egy kis benzinkútnál úgy elbeszélgettünk a kutassal hogy ő közben majdnem teletankolta a kocsit a kért 10 liter helyett. Persze annyi pénz nem volt nálam, de később (még aznap, úgy emlékszem) elvittem a pénzt.
2010. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beatrix17 ***** válasza:
71%
Soha!Ha valakinek van pénze kocsira,legyen pénze benzinre is!
2010. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
17 évesen soha... ó, kicsim, hol van még az élet..
2010. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beatrix17 ***** válasza:

tegnap 15:22

Kis szivem!A 17 hét nem a koromat jelzi-és megfejelem,nem is az IQ mat!Nemes egyszerűséggel csak a kedvenc számom!

2010. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!