Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a rendőrségre beidéznek...

Ha a rendőrségre beidéznek tanúnak, kötelesek az útiköltségemet kifizetni? Milyen jogszabályra tudnék a rendőrcsajnak hivatkozni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.bemutatod a busz,vagy vonatjegyet.
2010. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bemutattuk a számlát,de szerintem kamuzik,hogy be kell küldenie megyére és majd ők döntenek.már kitöltöttünk költségelszámolást is,de már 2 hónapja,hogy ott voltunk.
2010. máj. 25. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hivatkozni semmire, a kihallgatás végén megkérdezi, hogy költségtérítés kell-e. Ha igen, és a kapitányságon a pénztárban van pénz, akkor azonnal adják, egyéb esetben pedig fel kell küldeni az igényt a központi gazdasági szervhez (régiós központ), ahol számfejtés után majd utalják. Ez ennél a cégnél beletelik egy kis időbe, úgyhogy türelem.


egy rendőr

2010. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mégis,mennyi ideig kell várni?mikor érdemes reklamálni?vagy inkább ne?
2010. máj. 25. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 hónap alatt azért át szokott jutni a bürokrácia útvesztőin a papír. Ha ennél több idő eltelt, akkor felhívhatod azt akinél voltál, és megkérdezheted természetesen.
2010. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és azt mondta,hogy nem jeleztek neki a megyéről vissza és írjak a bűnügyi osztályvezetőnek.ez tényleg így van?
2010. máj. 26. 06:19
 7/9 anonim ***** válasza:
igen így van. A kapitányság bűnügyi osztályvezetőjének írhatsz levelet, vagy akár személyesen is elmondhatod neki a problémádat, persze azt csak előzetes időpont egyeztetés után.
2010. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tőlem azt sem kérdezték ,honnan jöttem.

Ráadásul tévedésből idéztek be.

A rendszámon a 3-t 8-nak nézték.

Nem jön ki a szájukon ,hogy elnézést.

2010. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ilyenek ezek.péntekig várok én is,aztán olyan dörgedelmet írok,hogy csak na.tököm tele van velük,ülnek a pénzemen.
2010. jún. 1. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!