Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos rollert ki tudod...

Elektromos rollert ki tudod használni? Mikor használod?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy olyan nagy lenne a végsebessége meg az ereje hogy ne lehessen kihasználni...
2019. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Júniusban vettem, most 1200 km van benne. Minden nap ezzel járok dolgozni, néha boltba, meg barátokhoz átugrani. Kihasználom. :)


Azt nem tudom télen meddig tudok vele menni, esőben, hóban, latyakban biztosan nem fogok járni vele, de hát lesz jövőre is nyár.

2019. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is munkába szeretném, meg boltba. Oda gondolom beviszed magaddal. Hazafelé meg hátitatyóba a cucc és go home.
2019. szept. 25. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Beviszem boltba, de érdemes tudni, hogy melyik boltban mikor van elég hely, hogy ne zavarj vele senkit. Szűk belvárosi boltokba nem érdemes becibálni, de egy épp nagyon tömött Aldiba sem. Ki kell tapasztalni.
2019. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Összecsukva a vállamra téve be lehet vinni akárhová.
2019. szept. 26. 18:34
 6/6 Dávid86 válasza:
Tavaly június 3.-án vettem, és van benne 1789,4 km. Csak szakadó esőben nem használom.
2020. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!