Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megtéríti valaki az utazási...

Megtéríti valaki az utazási költségeimet, ha a közútkezelő eltávolította a behajtót a házam elől?

Figyelt kérdés
Írásos figyelmeztetést kaptam, hogy szeptember 11 és 13között új hidakat építenek az utcánkban és ez idő alatt nem lehet majd autóval bejárni az udvarra. Akkor pont nem volt szükségem az autóra, és gondoltam, hogy az udvaromon hagyom. Azóta több mint egy hét eltelt, és még most sem csinálták meg a hidat. Ez idő alatt közel 15ezer forintot költöttem taxira.

#költség #pénz #taxi #út közlekedés
2019. szept. 24. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nem parkolhattál volna máshol?
2019. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Okos ember ilyenkor nem hagyja bent az autóját, hanem leparkol vele máshol.

Senki nem fog semmit megtéríteni, ki lettél értesítve.

2019. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy írták, hogy 3nap alatt befejezik, hittem nekik. Ezért hagytam az autót az udvaron.
2019. szept. 24. 10:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy megtérítik és adnak mellé még hosszú cigit és színes italt is.
2019. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Taxira? Tömegközlekedést sem térítik meg, de taxit semmiképpen sem. De pereld jól be őket.
2019. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy írták, hogy 3nap alatt befejezik, hittem nekik..

Melyik országba élsz????

2019. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felajánlották, hogy saját költségen épithetek egy ideiglenes hidat, amit aztán úgyszintén nekem kell eltávolítanom. Ez milyen milyen ország?
2019. szept. 24. 10:30
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ez milyen milyen ország?"


Magyar

2019. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, mutasd meg nekem az alaptörvényben azt a cikkelyt, vagy bármilyen más jogszabályt, ami garantálja, hogy te állampolgári jogon mindig a kertedben parkolhass, és onnen tekintet nélkül mindenféle közérdekre, útépítésre, közműcserére bármikor tetszés szerint ki be járhass.


Nincs ilyen. Nálunk is épp egy féléves teljes közműcsere és útépítés kellős elején vagyunk, a parkolást ki-ki megoldja ahol és ahogy tudja. A környék is csak egy felől megközelíthető az eddigi három helyet. Most kezdjek perelni, hogy márpedig minden reggel küldjenek értem egy helikoptert, vagy mi?

Kicsit el vagy szállva a realitásoktól.

2019. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez félrevezetés, ha azt írják, hogy előreláthatólag hetekig nem lehet majd bejárni akkor nem hagyom bent az autót.
2019. szept. 24. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!