Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen típusú, márkájú elektro...

Milyen típusú, márkájú elektromos rollerben érdemes gondolkodnia annak, aki valamivel több, mint 110 kilót nyom?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami megbízható, és még árban is elfogadható (pl. nem 300 ezres vagy afeletti kategória)

2019. szept. 26. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A minőségibb rollerek pedig sajnos 300e körül kezdődnek. Ha ennél lényegesen olcsóbb kell, akkor marad a Xiaomi M365 Pro, ami bőven nem hibátlan, ha nem vigyázol akár veszélyes is lehet, cserébe rengeteg tapasztalat van vele, van magyar és nemzetközi közösség is körülötte, könnyű hozzá alkatrészt szerezni, tuningolni, és megkapod 160e Ft környékén. 110 Kg-t elvisz röhögve, csak valamennyit foglalkozni kell vele.


Ha nem akarsz bütykölni, annak ára van. A következő szint pl. egy Inokim Light 2 (300e Ft), vagy az E-TWOW Booster V (330e Ft).

2019. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gputtony válasza:
City Boss V5!Felejtsd el 110kg osan a kis kerekü szar rollert. Én is 110kg vagyok én azt vettem, a páromnak meg Kugo S1 -et! Elvisz nyögve az is de ripeg ropog meg életveszélyes. Nagy kerekeüt vegyél magadnak.
2019. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!