Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit csináljak....

Nem tudom hogy mit csináljak. Jól megy a vezetés. Az oktatóm szerint nem azok között vagyok aki ne tudna levizsgázni. De vizsgakor mindig elszúrok valamit. Eddig mindig jó vizsga biztost fogtam ki 2x. Lehet hogy az a baj?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy túlságosan izgulok. Egyszerűen nem tudom hova rakni hogy mindig valamit elrontok kb az utolsó 10-15 percben.
2019. szept. 10. 15:08
 2/2 anonim ***** válasza:
21%
Végy be egy szem Xanax-ot előtte, tuti nem lesz ilyen problémád. (Én közel 30 éve vizsgáztam, nálunk akkor az volt a szokás hogy az oktató elvitte vizsga előtt a nagyon izgulós diákokat a kocsmába, kaptak egy pár felest és ezzel le is volt tudva a dolog. De ezt a mai időkben már nem merem ajánlani, le is szoktak az oktatók is erről a módszerről.) Az idegesség ellen mást nem tudsz igazán tenni. Ha nem akarsz semmilyen nyugtatóval élni, akkor kénytelen leszel addig gyakorolni amíg ilyen izgulós helyzetben is jól tudsz majd vezetni. Ez lehet hogy +10 óra lesz, de lehet hogy +80.
2019. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!