Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a figyelmemet? Másodjára hasaltam el a forgalmi vizsgámon. Az elsőnél inkább amatör hobát vétettem vagyis ezt mondta az oktatóm.

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
A másodjára meg ma annyira izgultam vizsgakor hogy hiába néztem körül a kereszteződésben nem vettem észre egy autót hogy jönn és megbuktam. Pedik minden jol ment eddig. Az oktatóm szerint csak figyelés kérdése és már rég jogsi lenne a kezembe.
2019. szept. 10. 13:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem tudom hogy hogy fog sikerülni a harmadik. Ma is ugy éreztem hogy meglesz vártam is a vizsgát de erre megbuktam. Jogosan hozzá teszem.
2019. szept. 10. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem a figyelmedet kell fejleszteni, hanem az izgulásodat csökkenteni.


De nyugi, én is harmadjára mentem át, szóval ne görcsölj és menni fog!

2019. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy legyen, ahogy mondod hogy sikerüljön. Köszönöm a biztatást. Annyi hogy most nem vettem annyira magamra hogy megbuktam mint az elsőn. Ott alig tudtam túltenni magam. Most meg nem nagyon érdekel, bár lehetett volna máshogy, de ezen kár rágódni mert úgy sem tudok már mit csinálni. És tovább kell menni.
2019. szept. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!