Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyakorlatot hogy tudnam a...

A gyakorlatot hogy tudnam a ossze hozni az agymba levo dolgokkal?

Figyelt kérdés
Vezetni járok már egy jo ideje de az oktatom allandoan huzza es van hogy 1 vezetes utan 2-3hetet kihagyunk. Ugye emiatt meg hogy amugy is bena vagyok nem nagyon megy a vezetes vagyis inkabb figyelmetlen vagyok, de ezt tudtam is hogy a gyakorlat nekem nehezebben fog majd menni mint a kresz mert ugye fejbe megvan minden de nem tudom gyakorlatban ugy figyelni. Mit tudnek csinalni hogy jobban menjen? Nezzek videokat vagy mi az ami segithet es ez mindennel igy van hogy eszem van hozza csak gyakorlatba nekem nehezebben jön ossze. Meg hát egyszer ezt egyszer mast mond az oktatom es eleg sokszor volt h megalltam es letisztaztam vele hogy akkor most dontse mar el hogy hogyan csinaljam!
2019. okt. 14. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hír: vezetést tanulni videókat nézegetve nem lehet, csak gyakorlásokkal rögzülnek be a mozdulatok.

Hiába nézel sokszor videót parkolásokról, azt csak úgy tudod megtanulni, ha te ülsz a volán mögött, érzed hogyan mozdul az autó, látod a távolságokat, és azokra megfelelő mozdulatokkal reagálsz.

A tanulás része, hogy az elkövetett hibákat utána az agy kielemzi, és abból is tanulsz, de hiába nézel meg százszor egy videót, abban csak annyi információ lesz, mint az első megtekintés után volt.

2019. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress másik oktatót. Ettől nem fogsz megtanulni vezetni.
2019. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit gondolkodni a szabályokon, inkább a pedálkezelésre, kormányzásra koncentrálj egyelőre. Idővel aztán majd egyre több mindent meg fogsz látni útközben, a környéket is lassacskán megismered, pl. hol van stop tábla, jobbkezes utcák, addig is ott van az oktató, hogy figyelmeztessen, ha mondjuk túl gyorsan mész.
2019. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!