Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő manapság a forgalmi...

Mennyi idő manapság a forgalmi gyakorlatot letudni?

Figyelt kérdés

gondolkodom az iskola váltáson mert ápr 1. óta 13 órát vezettem és nem úgy tűnik hogy ez begyorsulna de felhívtam pár másik sulit és azok közül is mind vagy azt mondta hogy várnom kell 1-2 hónapot vagy hogy a kapacitás hiánya miatt nem tudnának csak heti 1 órát adni ami szintén nem jó semmire szóval kb mindenhol ugyan ez lehet a helyzet

Debrecenről van szó, van aki nem rég kezdte vagy nem rég vizsgázott mennyi idő volt mert én februárban kezdtem nagy lendülettel mindent elsőre letudtam 1.5 hónap alatt aztán ezzel a gyakorlattal sehogy nem haladok


2019. júl. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk fehérváron tanultam, de december elején kezdtem a vezetést, aztán ugye karácsony és újév miatt kimaradt 3 hét, de áprilisban jutottam el a vizsgáig, szóval 4-5 hónap volt.. Én is heti 1x mentem, ritkán volt a végefelé, hogy mehettem 2x is egy héten.
2019. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tanulók nagy százaléka gondolja, hogy nyáron szerez jogosítványt, ami többnyire nem sikerül...

Nyáron még jobban leterhelt a rendszer, neked, ha októberben meglesz a jogsid, egy rossz szavad nem lehet, mindössze fél év alatt sikerült... ha nem, akkor picit rosszabb az átlagnál az idő :-)

Elmondták, a többi iskolában sem lesz hamarabb jogsid.

Melyik iskola egyébként?

2019. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagy nevű iskola, éppen ezért választottam.

Március elején már megvolt a sikeres kresz vizsgám úgy gondoltam mire a sok iskolás kedvet kap jogsit csinálni én már készen leszek de mind1.

Elég szomorú hogy fél év kell minimum egy jogsihoz.

2019. júl. 14. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha három és fél hónap alatt 13 órát vezettél, az azért eléggé átlagon aluli, én úgy gondolom. Én Miskolcon vizsgáztam, ahol kb. hasonlóak a forgalmi viszonyok és a tanulóvezetői "piac" telítettsége. Én június elején kezdtem kb. és november harmadik hetén vizsgáztam sikeresen (első vizsga volt).
2019. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!