Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kaptatok mar magyar rendszamma...

Kaptatok mar magyar rendszammal gyoshajtasos buntetest svajcbol? Mire szamithatok?

Figyelt kérdés
A hetvegen svajcban voltam az egyik baratomnal, es 50es tablanal 60al fenykepezett le a trafi. Ilyenkor hogy mukodnek a dolgok? Svajc nem EU tagorszag, van ra esely hogy meguszom, vagy a fold alol is elokeritenek?

2019. okt. 20. 19:50
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de mivel Svájc -ugyan nem EU-tagállam- szinte az összes európai szervezetnek a tagja és szoros kapcsolatban áll az Unióval, így valószínű, hogy ugyanúgy járnak el, mint egy EU-tagállam esetében. És a svájciak nem arról híresek hogy trehányak lennének vagy toleránák a szabálysértéseket... Úgyhogy a helyedben számítanék a tőlük érkező, igen borsos bírságot tartalmazó borítékra.
2019. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Nem fogod megúszni....a tárcádat meg jó ha már most készíted mert ez nem 5000forint lesz
2019. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6-10 km/h -val több eseten 120 CHF a büntetes. Nem uszod meg, fizesd be! Kb. 35 000 HUF.
2019. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyvan, ez 120 svajci frankos buntetest jelent es kikuldik. amugy ezt sose ertem, "meguszom". nem mentel volna 60-nal megusztad volna....
2019. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!