Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik okmányirodában lehet a...

Ragua kérdése:

Melyik okmányirodában lehet a jogosítvány kiállítását elkezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy ma volt sikeres vizsgám forgalomból, és így jön a következő lépés, hogy kiállíttatom a jogosítványt.

A kérdésem az lenne, hogy melyik okmányirodába kell bemenni ezt elindítani?

Abba, amelyikhez tartozok, vagy az országban bármelyikbe el lehet indítani?


Fontos lenne ha ezt tudnám, mert így csak jövő hét végefelé tudnék csak elmenni abba, amelyikhez elvileg tartozok...



2019. nov. 5. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy “amelyikhez tartozom”? Hogy abban a városban van?


Amúgy szerintem bármelyikébe be lehet menni, mert utána úgyis postán fogod megkapni a jogsit

(Amúgy nem tudom mondtak-e, de csak 2-3 nap múlva tudsz bemenni, mert akkor lesz bent a rendszerben, hogy sikeres a vizsga, ha mondtak, akkor nem szóltam 😃 )

2019. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*abban a városban van, ahol laksz
2019. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyikben intézhető szinte bármi. Hirtelen csak a lakcím jut eszembe, amelyik helyhez kötött.
2019. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tájékoztattak róla, hogy csak 2-3 nap múlva lehet kezdeni az intézését. :)

Azért érdekel, mert holnap nem tudok bemenni a lakhelyemhez legközelebbibe, holnapután meg már megint másfelé megyek, és a hazautam egy elég szép kis kitérő lenne (+ 3-4 órás csúszás, az eredeti programomhoz képest).

De ha akármelyikben lehet ezt csinálni, akkor el tudnám indítani, másik okmányirodában.

2019. nov. 5. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyikben, mint írtam. Csak akkor ha személyes átvételt kérsz, abban nem vagyok biztos, hogy az lehet-e másik iroda, vagy csak ugyanaz. Címre kiszállítva bármi lehet.
2019. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ma vizsgáztál és tudod, hogy 2-3 nap, akkor holnap meg holnapután is hiába mennél.

Bármelyik okmányirodában el tudod indítani a dolgot. Én ma intéztem. De tájékozódj, hogy kell-e időpont. Nem mindenhol szükséges, de van ahol igen.

2019. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétfőnél előbb hiába mész
2019. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik kormányablakban vagy okmányirodában intézhető.


„Vezetői engedély kiváltása első alkalommal”

„Hol intézhető?

Vezetői engedély személyesen kérelmezhető:

• bármely járási hivatalának kormányablakában vagy okmányirodájában”

Képen: [link]

A link: [link]

2019. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!