Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Tachográf kártyát csinálhatok GKI nélkül?

Gki folyamatban van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GKI, teherautó, sofőr, kamion, tachográf

nov. 9. 11:39  Privát üzenet  

A válasz
John_McClane nevű felhasználó válasza:

Igen.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 13:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 2/2Időpont nov. 9. 13:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki heti egy alkalommal vezet tachográfos autót, az hogyan igazolja a rendőrnek hogy a többi napon nem vezetett hanem egyéb munkavégzést csinált?
Korongos tachográf kezelése?
Tachográf! Történt egy olyan "balesetem" hogy reggel átálltam bebikázni egy kollégát (4 perc vezetés) de a heti pihenőmre nem figyeltem és 43 óra 42 perckor be mozdultam (de még...
Tachográfon nap zárás után mégiscsak el kéne még indulnom mi a teendő?
Tachográf km összesítésnél most pontosan akkor hogy is van ez?
Tachográfon akkor is kell napot indítani és zárni (kezdő és cél ország beadása) ha csak 5 métert előre állok és beír a tachográf 1 perc vezetést?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!