Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss B kategóriás jogosítvánn...

Friss B kategóriás jogosítvánnyal Postára 3,5 t-s kocsira?

Figyelt kérdés
Üdv! Friss B kategóriás jogosítvánnyal mennyi esély lehet bekerülni (17 évesen) Postához kocsira? Amennyiben van esély akkor mennyi bérre számítsak?
2019. nov. 18. 08:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9.)Nem,Budapesten.Mint írtam én is kipróbáltam a postát,2016 01.01.-én besorolási bér 125.000Ft(bruttó)

Kifizetendő 85.000Ft.

Próbaidő után 140Br.lett volna(netto ~92.)

Pár napja írták egy gazdasági oldalon a posta adatai alapján hogy az elmúlt 3 évben 40%-al emelték a fizetéseket,akkor most mennyi lehet?

Akkoriban az keresett hivatalosan nettó 150e-t aki már tizenéve ott dolgozott és minden lehető juttatást megkapott.

A felvételkor a szemünkbe mondták hogy azért alacsonyak a bérek mert tudják hogy akár 40-50e borravaló is összejöhet és mit szólnának a magasabb végzettségűek hogy a betanított dolgozók összességében többet keresnének náluk...

2019. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez igaz akkor innen minél hamarabb el kell menni. Mondjuk eddig is tervben volt. :)
2019. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!