Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B- Kategóriás tanuló vezetőket...

B- Kategóriás tanuló vezetőket kérdezném? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ti mennyit (hány km) vezettek le a 2x 50 perces óra alatt? 580 km ebben a tempóban úgy érzem 60+ óra lesz levezetni..

2019. dec. 1. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 580 kilométer akkor lesz meg, ha az oktatód azt akarja, hogy meg legyen, fölösleges számolgatnod.

A 30 óra többnyire nem azért kevés, mert az 580 kilométer nincs meg, hanem azért mert még kevés a tanuló tudás szintje a sikeres forgalmi vizsgához.

Bukásokat az oktató, az iskola statisztikájában jelzik, a tanuló sek kísérletezhet végtelen számban a vizsgákon.

Statisztikai adat, évek óta 45-50 óra gyakorlás az átlag, ami a sikeres forgalmi vizsgához szükséges.

Ez semmit nem jelen, van akinek ellg volt a 30 óra, és benne vannak a 60-80, vagy akár több órát gyakorlók.

Az 580 kilométert le tudják papírozni 30 órára is, sőt még csalni sem kell, ha 1-2 alkalommal országúton vezet a tanuló (oda meg azért nem viszik gyakran, mert ott nincs sok tanulni való)

2019. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno összevissza írogatott be 10-20-30 kilométereket, hogy meglegyen. Köze nem volt a valósághoz.
2019. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2019. dec. 1. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem haladok gyorsan, bár nemtudom mi a napi km átlag. Az oktatóm szerint mindíg sok a km amit vezetek. 50 perceket vezetünk. A 17. Órán vagyok túl. Most lehetek olyan 200 km fölött valamivel. Ha így számoljuk, én is többet veszek majd, mint 30 óra, de nem baj. Kell a gyakorlás.

Kb 12-17 km-t vezetek egy alkalommal. Egy országúti órám volt eddig, azon 33 km volt a napi teljesítmény.

2020. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta eltelt egy kis idő :D 35 óránál járok 610km. 5.én forgalmi vizsga.. 2x voltam pályán vezetni, hogy legyen km.
2020. jan. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!