Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten mennyire "bonyolult...

Budapesten mennyire "bonyolult" furgonozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni, de lenne egy munka, Budapesten kell árut szállítani.

3.5 tonnás, dobozos felépítményű kisteherautókkal.

Kérdésem arra vonatkozna,hogy ez a munka mekkora szo*ás, mennyire nehézkes pl. a belvárosi kis utcákban közlekedni, parkolni, egyszóval létezni?

Megszokás kérdése, hogy hogy boldogul az ember a városban egy ilyen járművel, vagy azért kell hozzá "tudás" is?

Régóta vezetek személyautót, de sosem bízom el magam, bármilyen infó érdekelne ami a közlekedés nehézségeivel kapcsolatos az adott jármű típussal Budapesten.


2019. dec. 3. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ezektől az általános dolgoktól eltekintünk, amivel te is tisztában vagy, más titka nincs. helye válogatja, hova kell szálítani és ott mik a körülmények. ha mondjuk a helynek van fenntartott rakodóterülete, ahova senki nem parkolhat, akkor nyilván a parkolási gond meg van oldva. ha nem, akkor meg ugye szopás van vele, ha épp nem tudsz megállni.
2019. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam, rá is ment az idegrendszerem. Árut teríteni a belvárosban, de akár a Budai sűrűbb helyeken, az agyrém. Ha éjjel csináltam, akkor sem jobb, mertnakkor sincs parkolóhely, az utca közepéről rakodsz. Nincs az a pénz amiért mégegyszer ezt csinálnám. A haver szintén terít, de ő kisebb dobozossal(kisbusz méret)..látom rajta, hogy kezd gyűrődni...persze sokat keres, meg sok a mellékes, tehát pénz van dögivel, de az állandó helykeresés, a dudálás, rendőr, közteres..még szerencse, hogy két méteres izmos ember, így nem akarják pofánvágni..


Ez nem élet..

2019. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A parkolás a legnagyobb cumi, nagyon stresszes tud lenni emiatt, ha nem fix, jó infrastruktúrával (parkoló) helyekre jársz.
2019. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába a GPS, szerintem nagyon jó helyismeret kell ahhoz, hogy tényleg jól tudj dolgozni. Mert azt még a Google térkép sem tudja megmondani neked, hogy mondjuk az acquincumi vasúti átjárónál a balra kanyarodó sávban tíz percet is lehet szopni vagy hogy mikor kezdődik a koncert = brutál dugó az Arénában/nál, de meg csak azt sem tudod meg előre, hogy KIRÁJ-01 elfoglalta a rakodóhelyet a rozsdaaranymetál SUV-jával. És bizony messziről kell cipekedni sokszor vagy mondjuk épp lèpcsőn kell leegyensúlyozni több láda sört az aluljáróban működő cigiboltba.
2019. dec. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!