Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tennél valamit ha tudnád,...

Tennél valamit ha tudnád, hogy a szomszédod visszaél a mozgáskorlátozott kártyával?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom neki a család minden tagja használja a rokkant kártyát az utcánk fizetős parkoló a nő jár futni, a fia is a nő meg a fia felváltva használják a kocsit, ügye a rokkant kártya arra terjed ki, hogy ha mozgásában korlátozott személyt szállít a polgár akkor használhatja, lecseng, hogy amit tesznek visszaélés.


Igazságtalan pl. velünk szembe már az egész, mert én pl. havi bérletet veszek mert 1 családba 2 autó parkolhat évi 16 ezerért nekünk meg 3 van (neem nem x6-os egyik sem, kb annyi az összege a 3-nak mint 4 használt abroncs egy x6-os BMW-re) a másikra havi 5ezer.


Ami meg mellette szól, hogy ne legyek vamzer, magyarok..., és lehet mivel új autó kell a pénz hitelre és olcsóbb volt kérni rokontól kártyát..


Ti mit tennétek? Felvételel (mivel pont a megszokott helyemre álltak amit figyeltetek kamerával) ,rendelkezek, csak egy mentés kéne és bizonyíték máris.


Mondjuk nem lényegi a dolog, csak aludni nem tudok és akkor gondoltam leírom ezt, biztos megosztó kapok majd hideget meleget, de érdekel mit tennél.


2019. dec. 8. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%

Az árulkodókat pont úgy megvetem, mint az ügyeskedőket. Szóval nem. Egyébként nem csak mozgásában súlyosan korlátozott kaphat ilyen kártyát. A visszaélések kiszűrése és szankcionálása a hatóságok dolga, nem az árulkodóké.

Volt, amikor rámhívták a rendőröket, mert beálltam a rokiparkolóba. Láthatóan semmi bajom. Gyorsan kijöttek, mert nem álltam ott többet, mint 7-8 perc.

És nagyon dühösek voltak a rendőrök arra, aki hívta őket, amikor toltam kifele egy végtagok nélkül született hölgyismerősömet.

De tudod mit, legyél boldog a feljelentéssel!

Félre értés ne essék, nagyon keményen büntetném azokat, akik egyértelműen csak spórolni akarnak.

2019. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Leszrom.
2019. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!