Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C-kategóriánál hány óra...

C-kategóriánál hány óra kötelező vezetés van rutinból és hány forgalomban?

Figyelt kérdés
teherautó

2020. jan. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
6 óra rutin 23 óra forgalom.
2020. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1-es válasz tökéletes.

Ha esetleg érdekel, a 23 óra forgalomban vezetés felosztása:

15 óra városi vezetés,

4 óra országúti vezetés,

2 óra hegyvidéki vezetés,

2 óra éjszakai vezetés.

2020. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az a baj, hogy mivel ez hivatásos jogsi, így nem fogják betartani, meg levezetni a kötelező óraszámot. Éjszakai meg hegyvidéki vezetés az alapból mikor én csináltam nem is volt. Rutinból mindenesetre megvolt a 6 óra, mert kellett, de abból még könnyű is átmenni, mert csak be kell gyakorolni a manővereket. Na aztán jön a forgalom, ahol szívatják az embert ezerrel. Forgalomba asszem 20 órát vezettem, volt egy csomó bukás is, de végül összejött. Bár, csak azért csináltam meg, ha végül tovább mennék buszra. Most taxizás közepette vagyok, menjen kamionozni a déli szél :D
2020. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 taxizás jobb szerinted mint kamionozni? Engem anno lebeszéltek a taxizásról,ce jogsival meg kezdőt nem vesznek fel,szóval wlcsesztem csomó pénzt jogsira aztán mehetek a gyárba. :/
2020. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én most végeztem. Hat órát töltöttem rutinnal, ami után sikeres rutinvizsgát tettem, aztán négy órát vezettem forgalomban, aztán közölte az oktató hogy vizsga jön, hiába mondtam azt hogy én még nem érzem úgy hogy alkalmas lennék a sikeres vizsgára. Értitek, 23 óra helyett 4 óra vezetés után vizsga, persze olyanok hogy országúti, esti, vagy hegyvidéki vezetés, szóba sem került. A C/D/E kategóriánál az oktatóknak úgy látszik az az érdekük hogy a tanulókkal minél kevesebb időt foglalkozzanak, hisz annál több pénz marad náluk, persze az oktató aláíratta velem az összes órát, mintha mindent levezettem volna. A forgalmi vizsga végül is sikerült, de hát hiába lesz jogsim, alig van tapasztalatom.
2020. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!