Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elvittem haverral egy STOP...

Elvittem haverral egy STOP táblát brahiból azóta is szép fali dísz. Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Egy kereszteződést átalakítottak körforgalommá és az addig ott lévő táblákat egy konténerbe dobták betontörmelék meg fémhulladék közé. Ez a STOP tábla megtetszett nekem és elhoztam a szemétből tulajdonképpen. Válaszokat előre is köszi.

2020. jan. 14. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet belőle bajod. Én méh telepről vettem stop táblát, egy ezres volt. 😁😁
2020. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a szemétben volt, valószínűleg fel sem fog tűnni nekik, ha pedig mégis, akkor legfeljebb abban az esetben foglalkoznak majd a dologgal, ha be volt kamerázva a konténer, amire körülbelül annyi az esély, mint egy lottónégyesre...
2020. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látja aki esetleg rosszat akarhatna akkor nem lesz belőle gond, amúgy meg ugye bizonyítsd be, hogy onnan van, simán rád foghatják, hogy akár egy táblát emeltél el valahonnan.
2020. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Mi régen a haverokkal a vasúti sineket vittük el :D no para.
2020. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!