Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy egy ember...

Olyan létezik, hogy egy ember semmilyen módon ne tudjon belejönni a kamionozásba?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy illető akinek már van B-s jogsija egy jó ideje és utána úgy dönt, hogy szeretne kamionozással foglalkozni így elmegy egy tanfolyamra, elméleti illetve PÁV vizsgát leteszi azonban amikor beleül a kamionba akkor kezdődnek a gondok. Egyszerűen nem tud ráérezni, nem tudja mozgatni a gépet, nem képes tolatni és nincs az az Isten aki megtanítsa erre. Létezik ilyen, hogy valaki akár több száz óra gyakorlattal se tudjon ilyen gépet vezetni?

Elgondolkodtam, hogy mi lenne ha kamionoznék, de ez a legnagyobb félelmem, hogy beleölök egy csomó pénzt a jogsiba de aztán félbe kell hagynom mert rutin szempontból alkalmatlan vagyok rá.


2020. jan. 20. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon kiderül, mennyire van hozzá érzéked.
2020. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de mire odakerülök már 300 ezerbe alsó hangon benne lesz.
2020. jan. 20. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így indul. Én 2017 elején szereztem meg a B-t azzal a céllal hogy kamionozni szeretnék. De a B megszerzése alatt már elgondolkoztam hogy biztos menni fog ez? Pontosan ugyanez miatt mint te is, rutintalan voltam, néha már gyomorgörccsel mentem vezetési órára. Azóta már megvan minden hivatásos jogsi. 18 tonnás szóló teherautóval kezdtem a nagyautós pályafutásom. Nehézkes volt megszokni. A tolatás is nehezen ment (igen, szólóval...). Vezettem 40 tonnás nyergest is, most pedig egy nagyvárosban vagyok helyi járatos buszsofőr. Úgy megyek busszal bent a városban mint más kisautóval (se).. Persze ésszerű keretek közt, hogy az utasok is komfortosan érezzék magukat. 😁 Úgyhogy nem kell aggódnod, bele fogsz jönni.
2020. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!