Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bünteti a fix véda ha az...

Bünteti a fix véda ha az irányjelzőt nem használtam?

Figyelt kérdés
Reggel mikor elindultam elromlott vagy kiégett az izzò. Munka után jndultam megjavìttatni erre olyan uton mentem ahol véda van és persze indexet is hanszánli kellett volna. Mindent betartottam csak az indexet nem. Ilyenkor büntet?vagy erre azért konkrétan nem figyel
2020. jan. 28. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bünteti, ahogy pl. az övet és a telefonálást sem. Be volt harangozva hogy ezeket is tudja, de vagy nem működik a valóságban, vagy csak nem használják, mindenesetre én még soha senkitől nem hallottam hogy ilyesmiért csekket kapott volna.
2020. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2020. jan. 28. 07:27
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
A rendorsegi propagandaval ellentetben semmit nem figyel csak a gyorshajtast
2020. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment a zöld kéz mind a két válaszra.
2020. jan. 28. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az irányjelző használata alapból nem tartozik objektív felelősség hatálya alá, tehát csak konkrét személyt lehet miatta büntetni. Ahhoz meg vagy az kell, hogy megállítsanak és igazoltassanak, vagy az, hogy valaminek kapcsán elismerd, vagyis magad ellen tanúskodj.
2020. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló. Ment a zöld kéz
2020. jan. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!