Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Véda látja este a vezetés...

A Véda látja este a vezetés közbeni telefonálást? Kapott már valaki csekket így?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 21:09
1 2
 1/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Szerintem nappal sem látja, hiába kommunikálják azt. Mint ahogy az övet sem.
2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ment a zöld! Jöhetnek még válaszok!
2020. jan. 7. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak legenda hogy képes kiszűrni. Soha senkitől nem hallottam hogy bárkit is ilyennel büntetett volna.
2020. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is zöld pacsi!
2020. jan. 7. 21:46
 5/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Egy öv nélküli veda futamom nekem is volt... Nem kaptam semmit....
2020. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem látja, mert magyarázkodhatnál egy fülvakarásra is, de kérlek ne csináld.
2020. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A veda sokkal butabb mint reklamozzak. Jo ha a sima gyorshajtast erzekeli nemhogy mast.
2020. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld!
2020. jan. 8. 05:24
 9/14 D. Brasco ***** válasza:
A rendőrségo propagandával ellentétbe,miszerint a vércukrodat is megmondja ha átmész alatt nem figyel az semmit a gyorshajtason kivül!
2020. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A Védával valóban nagy ívű tervei voltak a rendőrségnek, mert valóban létezik olyan technológia, ami a sebességmérésen és tengelysúlymérésen túl tudNA övhasználatot, telefonhasználatot figyelni. Azonban ez utóbbi funkciók használata az előbbiekhez képest jóval több munkatársat kíván, hiszen minden gyanús járműnél egyenként meg kell nézni a felvételeket, míg sebességmérésnél kihagyható ez a lépés. Ember a rendőrségnél már rég nincs elég, így aztán már odáig sem jutottak el, hogy szoftveresen felkészítsék a rendszert e kihágások ellenőrzésére.
2020. jan. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!