Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap megyek kreszvizsgara,...

Holnap megyek kreszvizsgara, mar lejart az etitanban a gyakorlo idom de 2 dolog nen teljesen vilagos, segitenetek?

Figyelt kérdés
Az egyik, hogy egyenrangu utkeresztezodesben a jobbra kis ivben kanyarodo akkor is elmehet elsonek, ha vannak neki jobbrol? Masik, hogy mikor lehet elozni a villamospalya igenybevetelevel?
2020. febr. 3. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, hiszen nem kell elsőbbséget adnia más reszére.


2. Elleniranyú vagy zárt villamospályán soha, közepen vezetett azonos irányún pedig akkor, ha útburkolati jel nem tiltja és a villamosforgalmat nem zavarod, továbbá az előzés minden egyébként is érvényes alapfeltétele teljesül.

2020. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. febr. 3. 08:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég keveset tudsz ha az alapokat sem ismered.
2020. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyenrangú útkereszteződéses forgalmi helyzeteket régen úgy tanították, hogy "jegyezd meg, ha ott nincs megkülönböztető jelzéssel közlekedő jármű, a jobbra kanyarodók mennek először, és amikor azok már nincsenek, akkor mehet a többi"

A sorrend megállapításánál a jobbra kanyarodókat figyelmen kívül kell hagyni, miután azok elmentek, akkor jön a további sorrend.

2020. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem ismerem a jobbkez szabalyt? Uristen, latszik, hogy elettelen vagy. Aki normalisan valaszolt, annak koszonom.
2020. febr. 3. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Elöttem írok leírtak mindent.Holnap vizsgázok én is sok sikert!😊 Kíváncsi leszek mennyire azonos az etitan próba vizsga kérdései a valóssal.próba vizsga nagyon ment.
2020. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi, neked is sok sikert. Egyik ismerosom szerint teljesen ugyanazok a kerdesek vannak. Egyebkent probavizsgat csinaltam kb 50et, abbol talan 4x nem lett sikeres, azok is az elejen.
2020. febr. 3. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet olvastam hogy full ugyanaz ezért is vagyok kíváncsi.Én kb napi 10et csináltam minden nap úgy kb 2 hete folyamatosan.Suli szerint ha bármikor neki ülsz és mindig jön minimum 70 pont nem lehet probléma vizsgán se.
2020. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as vagyok.75böl 74 lett.neked hogy ment?
2020. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az szep, nekem 69 pont lett csak, de lenyeg, hogy sikerult. :)
2020. febr. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!