Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szentendreiek! Mit gondoltok...

Szentendreiek! Mit gondoltok a hídról?

Figyelt kérdés
Legyen vagy ne? Ha igen, hol? Szavaztok?

2020. febr. 21. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
A Dunán legyen.
2020. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Jókora baromság lenne a most kínálkozó lehetőséget elszalasztani. A legjobban fizető turista a bringás turista és nyilván a szemközti települések kerülőúton Szentendrére tartó forgalma is csökkenne, hiszen aránylag sokan közlekedési módot válthatnának. Egy de lenni fekvésű híd egyértelműen rossz megoldás lenne.
2020. febr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyen.

Ott legyen, ahol az reálisan megvalósítható. Korábban, az önkormányzat által közzétett anyagok alapján úgy gondoltam, hogy ez egyedül a Határcsárda lehet, de az itt közzétett tájékoztató alapján úgy gondolom, hogy áttervezéssel a Rév utcánál is megvalósítható:

[link]

Igen, szavazok, de mivel pl. a fenti tájékoztatót is csak tegnap láttam, a szavazási időszak vége felé (valószínűleg 29-én szombaton) fogok szavazni, hogy ha még kiderülnek újabb információk, akkor azt is figyelembe tudjam venni.

2020. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!