Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kell-e műszaki érzék C kategór...

Kell-e műszaki érzék C kategóriás jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék C-re menni, de a szüleim szerint semmi műszaki érzékem sincs. Ami egyébként igaz, tényleg hülye vagyok a műszaki dolgokhoz. Viszont nagyon szeretek vezetni, ezért mindenképp menni akarok. Egy sofőr álláshoz valóban kell műszaki érzék? Ti mit gondoltok?

2020. márc. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szorgalommal és gyakorlással pótolható ez még bőven.
2020. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a Kelly hőseiban volt jó poén, hogy "Én csak vezetem, de hogy mitől megy... fogalmam sincs", a valóságban azért valamennyire érteni kell a technikához.
2020. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs érzékem csak szeretném , hogy legyen, érdekel és szeretek róla beszélni, bár még nem rég fogtam fel, hogy van injektor a dízelekbe :D.


Megvan a C meg az E is és most lesz a D rutin vizsgám mert a BÜ már megvan.

2020. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pótolható, mert pl. a légfék működése nekem is homály volt a kezdetekben, mikor melyik szelep mit nyit.
2020. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell valami műszaki tudás ha sofőr akarsz lenni.

Legalább annyi ha valami tönkre megy akkor megtudd mondani hogy mi ment tönkre. Mert úgy tudnak segiteni és csak úgy tudják utánad vinni az alkatrészt is.

2020. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 imnard ***** válasza:
Nagyon sokan szeretnek vezetni, de érzékük nincs hozzá és még évek múltán sem alakult ki. Több ilyet is ismerek. Ha megy is, és nem csak szeretsz, akkor szerintem egy kis előtanulással menni fog. a YouTube-on találsz videókat is, pl Kalmár Gábor oktatótól, vagy egyszerűen csak beírod, hogy C kategória, vagy légfék, meg ilyenek, és úgy is elkezdi feldobálni ezek a videókat. Illetve vegyél könyvet is, vannak ilyen témájúak.
2020. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!