Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga eredményem...

Forgalmi vizsga eredményem ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben forgalmi vizsgáztam, és az oktatóm, és a vizsgabiztos is azt mondta, hogy ügyfélkapun keresztül meg tudom nézni az eredményemet. Be is léptem, kerestem, kutattam, de sehol nem találtam.(lehet én emlékszem rosszul az ügyfélkapus lehetőséggel, de nagyon kíváncsi lennék hol lehet ezt megnézni) Esetleg valaki jártasabb ebben a témában? Nagyon megköszönném a segítséget.

2020. márc. 23. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Énis nemrég forgalmi vizsgáztam de nekem nem mondtak ilyesmit.. Milyen eredményekre gondolsz? Én csak a forgalmi vizsgát minősítő lapot kaptam meg. A jogsim még nem tudtam kiváltani a mostani helyzet miatt nem fogadtak az okmányirodába.
2020. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, milyen eredményt akarsz megnézni.

Forgalmi vizsgán kér eredmény van: sikeres, vagy sikertelen - ezt a helyszínen közlik a vizsgázóval.


A jogosítvány igényléséhez kevés a sikeres forgalmi vizsga igazolás, az egészségügyi alkalmassági lapot is le kell adni az okmányirodában, online nem igényelhető a jogosítvány.

Sőt, első jogosítvány esetében még a közúti elsősegély vizsga igazolást is be kell mutatni a jogosítvány igénylésekor.

2020. márc. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan eredményre gondolok, ahová firkál a vizsgabiztos egész úton. Azthittem, hogy azt megkapom, vagy elektronikus úton tudom megnézni. De ha nincs ilyen, akkor nincs, én emlékeztem rá rosszul... Azért köszönöm szépen a válaszokat nektek!
2020. márc. 24. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy példány. El is tettem emlékbe. Nem írtál alá lapot vizsga után? Annak az egyik példányát adják oda.
2020. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vizsgalapot általaban oda adják a vizsgázónak a sikeres vizsga után emléknek, annak nincs semmi jelentősége a további ügymenetben, az nem hivatalos dokumentáció, csak egy jegyzet.

A vizsgabiztos hangulatától is függ, hogy egyáltalán húz-e be hibapontokat, meg lehet nézni az interneten a vizsgalapot, még egy rutinos vezető is be tud gyűjteni néhány hibát, ha a vizsgabiztos strigulázós kedvében van.

Az a lényeg, hogy a végső döntése mi: sikerres, vagy sikertelen.

A részleteket nem jegyzik.

2020. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, akkor nem izgulok többé ezen! :D
2020. márc. 25. 09:39
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 nem kaptam másolatot, de aláírtam, és sikeres is volt.
2020. márc. 25. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!