Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hazautazás?

Figyelt kérdés

Szóval egyetemen tanulok és februártól a fél éves gyakorlatomat kezdtem el Berlinben. Viszont tegnap a hotel bezárt a koronavírus miatt határozatlan időre. A helyzet az, hogy ott volt a szállásom, de mivel bezártak jövő hétfőtől nem biztosítják már nekem, tehát haza kellene mennem.

Azonban mivel leálltak a fapadosok, Berlinből nincs közvetlen járat, kb 25 óra alatt jutnék el Pestre 2-3 átszállással. Vagy április 12-től 1 átszállással Varsóban. Kicsit félek tőle, mert azért a reptereken sok ember megfordul (bár most talán kevesebb) . Illetve a másik lehetőség egy 13 órás vonatút szintén több átszállással.

Elvileg május 1-től indul már közvetlen járat Pestre, de hát ki tudja ugye mi lesz abból. Éppen május 1-ig tudnék lakni egy olcsóbb hotelban (ha nem zár be közben) de ha meg májusban sem indulnak gépek akkor elég sok pénzt kidobtam a szállásra

Mit tennétek a helyemben? El mernétek indulni haza vonattal vagy repülővel?



2020. ápr. 1. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal nem tudsz eljönni a határig? Oda meg ki tudnak menni érted.


Ha semmi nem megy akkor keresd fel a követséget, ők azért vannak, hogy segítsenek a magyar állampolgároknak. Ha a merikából hazahozzák az embereket akkor a "szomsédból" téged is haza tudnak hozni. Vagy talán tudnak ajánlani szállást.


[link]

2020. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is ezt akartam mondani, szerintem a vonatok még járnak.
2020. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!