Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyalog mennyi idő alatt...

Gyalog mennyi idő alatt tehetem meg az utat a Nyugati pályaudvartól a keletiig?

Figyelt kérdés
Ha van aki lenne olyan szíves és leírná az útvonalat, annak külön köszönöm!
2009. aug. 25. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A Nyugatitól a Blaháig elsétálsz,kb 15-20 perc,majd amerre a 173-as busz megy,mész tovább,és az is még kb annyi.1 villamos,1 busz lenne tömegközlekedéssel:)
2009. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb. fél óra ha nem nézegetsz kirakatokat :-)

Térképen nézd meg, még átvághatsz pár kis utcát is.

2009. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utvonalterv.hu és ott gyalogos menést is kiválaszthatod.

De ha ismered az oktogont,ott besétálsz 1 megállónyit a Hösök tere felé,s ott jár a 76-os troli.Azt ha követed nagyon gyorsan bevisz a Keletibe. (vagyis a Garay utcába,de az ott van a keleti mellett)

2009. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés: mért akarsz gyalog menni? A 73-as trolival vagy metróval egy átszállással háztól házig könnyedén odaérsz max. 20 perc alatt. Gyalog legalább 35 perc, egyenes vonalon a már említett Nagykörúton a Blaháig 4 villamosmegállónyi, majd a Rákóczi úton 2 buszmegállónyi táv. (Előző válaszhoz: a Hősök terénél nem jár a 76-os!)
2009. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok, elég messziről megyek és szeretném minél költségkímélőbben megoldani.:) 30 perc séta kirakatnézés nélkül meg se kottyan ;)
2009. aug. 25. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat +++++++
2009. aug. 25. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi!Tegnapi 22:01es voltam.Rosszul irtam/értelmeztétek akkor! A Hösök tere felé kell menni.Nem a Hösök terére:)
2009. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végülis nem spúroskodtam, vettem egy jegyet és a 73-as trolival mentem ki. Minden rendben ment, köszi a segitséget.

2009. aug. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!