Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek a forgalmi...

Mennyit keresnek a forgalmi vizsgabiztosok?

Figyelt kérdés

Mivel közalkalmazottak nem feltételezem, hogy hétszámjegyű fizetésük van, de a minimálbérnél azért csak többet illene keresniük, ha azt nézzük, mennyi minden kell, hogy valaki vizsgabiztos lehessen (összes kategóriára jogsi, X év oktatói tapasztalat, folyamatos továbbképzések és vizsgák...)


És mivel előtte minden vizsgabiztos oktató is volt (akik köztudottan nem keresnek rosszul), gondolom, nem menne el senki vizsgabiztosnak, ha sokkal kevesebbet tudna csak hazavinni.


Valakinek van erről bármi megbízható infója? A kenőpénzes és hasonló kommenteket hagyjuk.


Minden választ köszönök előre is!



2020. ápr. 26. 15:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Továbbá a vizsgabiztosi vizsga is 1 millió forint volt 2 éve.


Legalábbis a busz oktatóm ezt mondta.


Jó vagyok tippelésbe, szerintem 250 ezer forint lehet a fizetésük, ezért alakult ki ez a lefizetéses dolog. Oktatók jobban keresnek, de idegesítőbb szakma. Ugye diplomával 3 év oktatói múlt után míg érettségivel csak 5 év után lehet jelentkezni vizsgabiztosi képzésre.

2020. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden vizsgabiztos diplomás. Nyíregyházán (is) képzik őket, nem egy extra. Én olyannál vizsgáztam C-ből, aki néhány éve még kamionsofőr volt. Már nem igazán közalkalmazottak. Pl Szegeden (gondolom állami vonalú) de valami nonprofit kft képviseletében vizsgáztatnak. Teljesen elváltak a közlekedési felügyelettől. Aki engem vizsgáztatott nem diplomás.
2020. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én az vagyok jó sokat keresek
2020. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:

A járművezető vizsgákat a KAV csinálja,a dolgozók állami cégnél mezei munkavállalók mint a Wc-s néni a vasútállomáson.

Nyílván aki diplomás és sok éve van a szakmában több mint fél milliót is keres,de a kezdő meg a középfokú végzettségű kizárt hogy többet kapna 300 ezer Ft- nál...az ügyintézők szintén, márpedig a legtöbb helyen az elméleti vizsgát az ügyintézők csinálják egy gyorstalpaló tanfolyammal.

2020. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!