Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem rég találtam egy mtz 82...

Nem rég találtam egy mtz 82 est. Van tippelek hozzá? Még sose vezettem mtz t!

Figyelt kérdés
Középen van a váltó, nagykabinos.

2020. ápr. 27. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van, mit iszol?
2020. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az amiről korábban is kérdezgettél? A tulajjal vigyázz, nehogy rájöjjön ki találta meg és ő is megtaláljon.

Egyébként milyen tippre gondolsz?

Egyszer kipróbálni oké, szórakozol vele, rájössz milyen szar, aztán felrakhatod az agroinform-ra, hátha jön valami balek és megveszi.

2020. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reccsen a kilencedik aztán megy mint az álom, csak úgy hasít az úton a rakott pótkocsival. Amúgy elárulhatnád hol találtad, hátha van ott még.
2020. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az amit kerdezgettem. Kimerült hogy működik, a tulajdonossal nincs gond, örülök hogy nem valami vadi új traktor (megnyomom a gombot és néma csendben hibátlanul élvezi a munkát) ez a régi traktor sokkal izgalmasabb!
2020. ápr. 27. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet vele szántani, súlyokat húzni, tárcsázni, boronázni, vetni, ilyesmi. Ezek lennének a fő tippjeim.
2020. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Van tippelek hozzá? "

Ebben mi a kérdés?

Semmi értelme ennek mert ez nem kérdés.

2020. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal izgalmasabb, persze, amíg nem kell vele dolgozni, csak játszani az udvarban és nem gond, ha nem megy, de legalább a pénzt viszi
2020. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!