Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rábíznátok egy furgont egy...

Rábíznátok egy furgont egy 19éves fiatalra?

Figyelt kérdés
2018as Ducato, 4millió körüli az értéke+8000euro a rakomány. A srác 19éves, és egy éve van jogsija, de még nem vezetett furgont. Debrecen környékéről kellene a Francia-Svájc határig szállítani.

2020. máj. 9. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

"...mert nem akar továbbtanulni."

Tehát link. Tehát nem adnám oda.

2020. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem a kora miatt, hanem mert még sosem vezetett furgont. Meg azért ez elég komoly táv, még tapasztalt sofőröknek is. Ő meg kezdő, nem veszi észre hogy fárad, bebólint és kész a tragédia. Vagy lekaszál valamit/valakit a dobozossal, mert nem ahhoz szokott.

Keress valakit, aki már levezetett MINIMUM 100e km-t, és van furgonos vezetési tapasztalata is.

Ez nem olyan mint átgurulni Nyíregyházáig vagy Pestig

2020. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vezetett furgont az nem lenne gond önmagában, mert mindent el kell kezdeni valahol.

Viszont nem egy ilyen hosszú külföldi úttal.


Az, hogy valakinek régebb óta van jogosítványa sem garantálja, hogy van kellő tapasztalata egy ilyen úthoz. Ilyenkor nagyobb kérdés, hogy mi volt a legnagyobb táv amit eddig egyhuzamban megtett. Mennyire talpraesett egy idegen országban. Ha már nem az első alkaolm, hogy ilyen kört lenyomott akkor oké, de ha csak pár órás utakhoz szokott, csak belföldön akkor szintén nem itt kellene elkezdeni.


Első pár alkalommal én is csak belföldi fuvarra merném küldeni. Ismert terepen könnyebben szokja az autót és azt, hogy a vezetés innentől munka. Ha pedig bármi történik egyszerűbb megoldani.

2020. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Semmi gond a válasz egyszerűbb mint gondolnánk.A külföldi vezetéshez 2 éves nem kezdő jogosítványra van szükség(B nél) tehát te sajnálod,de a jogszabály nem engedi,hogy nemzetközibe küld.
2020. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,lehet butaság de azért megpróbálkozom,furgonos munkát keresnék,esetleg nálad van felvétel?

2 éves jogsim van,több ezer kilométert vezettem le személyautóval balaesetmentesne,rövid ideig nemzetközi furgonoztam fiat ducatoval, Ausztria, Németország,Romániában jártam minden akadályt jól vettem,semmi probléma nem volt velem.

Menetlevél,cmr,lázlap kitöltés megy.

Hétvégét is szívesen vállalok 2-3 hetet is el tudok lenni akár hol,megfelelő fizetésért.

22 éves motivált fiatal.

2020. máj. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is 19 évesen kezdtem a furgonozást, de egyedül nem engedtek el, pedig már belföldön mentem furgonnal. Egy rutinos, nyugdíj előtt álló sofőrt tettek mellém, aki jött velem. 1800 km volt az odaút, illetve 2600 vissza, mert hoztunk is rakományt másik országból. Első 3 utamon jött velem a bácsika, aztán a főnök mindig kikérdezte, mikor vissza értünk, hogy őszintén mondja meg, hogy ment a vezetés. Hát őszintén megvallva, első úton jó, hogy ott volt velem, mert nem ismertem az útat, és nagy segítség volt számomra.
2020. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!