Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mekkora hely van 2 parkoló...

Mekkora hely van 2 parkoló között? Mekkora furgonnal parkolhatok le maximálisan egy parkolóban? Mekkora a maximális mérete annak az furgonnak amelynek a beparkolás után a 2 autó távolsága 3m? (Az egyik autó egy átlagos személyautó)

Figyelt kérdés

Valahol azt írják 5m, valahol pedig azt hogy 5m50centi. Venni szeretnék egy furgont de nem tudom hogy mekkora furgonnal parkolhatok le egy parkolóban úgy hogy a 3m távolságot ne lépjem túl. A furgon külső méretei: Peugeot L1H2 4,963m L2H2 5,413m L3H2 5,998m L4H2 6,363m. Mindegyik modellnél megmaradna a 3m távolság?


Válaszokat köszönöm!



2020. máj. 23. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mi lenne, ha azt mondanám, hogy nem mindenhol ugyanakkorák a parkolóhelyek.
2020. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondanám hogy ha mégsem mindenhol ugyanakkora ebből még nem tudom meg milyen autóval lehet maximálisan beparkolni! Teszem fel a legkisebből kiindulva ami 5m, tudnál mondani pontos modellt vagy modelleket?
2020. máj. 23. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lakossági parkolóbérlet kiadásakor azt mondták, hogy max 6m hosszú lehet a jármű. A 3 méteres dolgot nem tudtam értelmezni.
2020. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos válasz! A 3 méter az a táv amit hagyni kell 2 autó között ha 2 oldalas a parkoló!
2020. máj. 23. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelek, párhuzamos parkolásnál (amikor egymás mögött állnak a járművek) 3 méter üres helyet kellene hagyni két jármű között?! Mondjuk nálunk felfestett helyek vannak, de ilyen szabályról én még nem hallottam.
2020. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"A KRESZ azt írja elő, hogy a parkoló autók között 3 m távolságot kell biztosítani." Csak nem szeretnék így járni! [link]
2020. máj. 23. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben az autó szélessége a lényeges, de abban nincsenek olyan óriás különbségek, szinte mindegyik furgonnak ugyanannyi a szélessége. Amiket felsoroltál, azok a Peugeot Boxer különböző hosszúságú változatai, de a szélessége ugyanaz mindnek.
2020. máj. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor a hosszúság nem számít!! Thx.)
2020. máj. 24. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!