Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethet a rendőr ha...

Megbüntethet a rendőr ha szabálytalanul kanyarodtam, mert teljesen lekoptak a felfestések?

Figyelt kérdés

Most kaptam a csekket, miszerint szabálytalanul hajtottam be az egyik utcába, amit kamera rögzített. Azon az utcán a felfestések nullára koptak, kimentem oda mégegyszer, és tényleg láthatatlanok. Hol tehetek panaszt?


Nem tudok betartani nem létező felfestéseket sajnálom. Ez olyan, mintha egy telejsen fehérra kifakult táblát néznél. Franc se tudja, hogy az mit jelöl.


2020. máj. 24. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tehát arra határozottan emlékszel, hogy tábla nem volt, viszont a felfestés mégis látszott, sőt arra is emlékszel, hogy egy sor autóval együtt kanyarodtál be szabálytalanul.


Valójában pontosan tisztában voltál vele, hogy szabálytalan vagy, igaz?


Akkor meg ne hisztizz, hanem vállald a következményeket

2020. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

öööö nem. megbüntetett a rendőr. Hogy látszott volna a felfestés, ha nincs ott? a rohadékok ott álltak, egyből engem szedtek ki, monták, hogy szabálytalanul kanyarodtam be. ott mutattam, hogy nincs felfestés (lekopott) de akkor is megbüntettek. Most kaptam a csekket. Helyszínen nem bírságolnak.

Ha tisztában lettem volna, hogy szabálytalan vagyok, akkor nem kanyarodtam volna be. ennyire te sem nézel hülyének.....

2020. máj. 25. 11:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!