Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen forgalmi vizsgától...

Sikertelen forgalmi vizsgától számítva mennyi idő van megszerezni a jogsit?

Figyelt kérdés
Minden megvan csak ez kéne már..Márciusba buktam forgalomból idén.
2017. jún. 18. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres Kresz vizsgától 2 év.

5 sikertelen forgalmi vizsga után PÁV IV-et kell tenni.

2017. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 2 év??? Mert valaki nekem olyat mondott hogy ha megbuksz forgalomból akkor utána van még 1 éved letenni.
2017. jún. 18. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A kresz vizsgád 2 évig érvényes, ha addig nincs meg a forgalmi vizsgád, kezdened kell előlről.
2017. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm szépen...Ma is tanultunk valamit..Csak mert most jó ideig szüneteltetem és gondoltam megkérdezem hogy sietnem kell-e vele de ezek szerint nem.
2017. jún. 18. 12:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul mondta az a valaki.


"14. § (1) A sikeres közlekedési alapismeretek vizsga - a 11. § (1) bekezdésének c) pontja tekintetében - két évig érvényes.

(2)

(3) Ha a vizsgázó az (1) bekezdésben meghatározott időtartam alatt az adott kategóriához, kombinált kategóriához tartozó vizsgákat sikeresen nem fejezi be, minden sikeres vizsgája érvényét veszti. Újabb vizsgát csak a tanfolyam megismétlése után tehet."

[link]

2017. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha már itt vagyunk,csaló oktatót hol lehet bejelenteni??

Van erre valami külön szerv aki ezzel foglalkozik?

2017. jún. 18. 12:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségnek hívják ezt a szervet.
2017. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendőrségi ügyet én most nem vállalnék be csak igazából annyi a probléma hogy vizsga közbe csalt és folyamatosan nyomta a pedálokat helyettem...
2017. jún. 18. 12:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Van erre bármi bizonyítékod?

Mert ha nincs, akkor a te szavad az övé ellen kb semmit nem ér.

Mellesleg lehet azért nyomta azt a pedált, mert veszélyesen vezettél, és baleset lehetett volna.

Én sem vagyok még túl a forgalmi vizsgán, de gondolom csak van vmi oka annak, hogy megbuktál.

Nézd, fogadd el, hogy nem tudsz még rendesen vezetni.

Ráadásul ha márciusban buktál, és nem jelezted, hogy valami gondod volt, miért júniusban tennéd ezt meg?

A kutya nem emlékszik már a te vizsgádra.

2017. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem a márciusira akarok hanem majd az esetlegesre mert arra tudom hogy senki se emlékszik..Ha te sem vagy túl a forgalmidon akkor mit osztod az észt??

Gondolom te már profi vezető vagy ha ilyeneket kijelentessz.

2017. jún. 18. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!