Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetéskor amikor már olyan...

Vezetéskor amikor már olyan óraszámnál tartottatok meg az összeg is elég ‘nagy’ volt már , az oktató mondta hogy mehettek vizsgázni vagy kértétek?

Figyelt kérdés
Lassan 60. vezetési óránál tartok és még mindig nemírt ki vizsgára. Szoktak elvétve lenni kisebb hibáim amikre ráfogja hogy azok miatt még hogy engedne, de már rengeteg pénznél tartok és heti 1nél többször nem is tudok ezmiatt. Mindig lesz valami hiba a vezetésben úgyis, sose lesz hibátlan.. vagy csak lehúz? Szüleim erőltetik hogy menjek már vizsgázni mert elfog az összes pénzem és nem kapok annyi fizetést sem hogy tudjam sokáig ezt folytatni, ráadásul 5000 Ft / óra az oktatóm.. de hiába kérdezek rá ‘ vannak még olyan hibák amik miatt nem gondolom hogy sikeres lenne’ . Pedig nem szokott olyan hibám lenni ami miatt a vizsga bukást érne maximum csak hibapontot..
2020. jún. 8. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyetlen pluszórát sem vagy köteles venni. Ha azt mondod, vizsgázni akarsz, akkor bejelent vizsgára. Aztán ha jól vezetsz, levizsgázol, ha nem, akkor meg a második kanyarban véget ér a vizsgád.
2020. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mondd meg az oktatónak hogy írasson be vizsgára ne foglalkozz a véleményével. Ha továbbra is kakaskodik beszélj az iskola vezetőjével és válts oktatót. Egyébként 1 plusz órát sem vagy köteles venni ha a kötelezőket teljesítetted. Az oktató maximum javasolhatja hogy gyakorolj még vagy már készen állsz a vizsgára, de neked kell eldöntened hogy akkor belevágsz a vizsgába csak akkor magadra vess ha megbuktál és nem hallgattál az oktatódra.
2020. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én oktatóm már akkor megkérte a vizsgát, mikor én még nem voltam biztos magamban. Ha rajtam múlt volna, még mindig nem mentem volna el vizsgázni, mert nagyon maximalista vagyok és 1-2 hibám mindig volt. Viszont a vizsgán hiba nélkül átmentem. Szóval egy jó oktató tudja, mikor érdemes megkérni a vizsgát, de ha te soknak érzed már az órát, és úgy érzed átmennél, akkor kéresd meg vele.
2020. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy szeretnék vizsgára menni mert felkészülve érzem már magam és nincs több pénzem több órát felvenni. aztmondta októberbe akar vinni, addig nem. Autósulit váltok, ennek igy nincs értelme hogy lehúzzon , én fizetek, had próbáljam már meg amikor én akarom. Minek 80 óráig vezetni amikor minden jól megy
2020. jún. 22. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap vizsgáztam nagyon sok órával.

Nem mentem át. Egy párhuzamos parkolásnál túl közel mentem a hátsó kocsihoz.

Az oktató fékezett. Kb a felén voltunk túl.

Kicsit összetörtem, de tanultam belőle.

A következő vizsgáig még gyakorlunk.

Amúgy átmentem volna, mert 4 hibám volt mindössze.

Én nem érzem, hogy lehúz, mert minden órára szükség van. Ezek szerint mégtöbbre.

2020. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a második vizsgámon is megbuktam.. csalodott vagyok mert gyakorlási órákon semmit nem rontok el.
2020. aug. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!