Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtás, büntetőpontok?...

Gyorshajtás, büntetőpontok? többi lent.

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy a háromlábúval tudtommal nem mérhetnek keresztbe, a túlsó oldalba, de ha pont előztem és pont át mentem a szembe sávba, mikor megláttam a trafit, lefényképezhetett? Illetve, ha nem állítottak meg, büntető pontot továbbra sem kap a tulaj? (vissza olvastam, régi hozzászólásban írták, hogy ha nincs a sofőr azonosítva nem kap a tulaj, attól függetlenül, hogy a levélben írják azt is)

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A műszer képes mérni a közeledő és távolodó járműveket is. Semmi nem tiltja, hogy egy szembesávban érkezőt lemérjenek.


A tulaj miért kapna előéleti pontot? Nem tudhatják, hogy ő követte el a szabálysértést vagy nem. Sőt az is lehet, hogy a tulajnak nincs is jogsija vagy nem is ember, ugyanis tulaj lehet kiskorú vagy épp egy cég is.

2020. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a csekket küldik akkor csak pénz büntetés lesz, semmi pont.
2020. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. jún. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!