Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki kancsal annak lehet...

Ha valaki kancsal annak lehet hivatásos jogsija ?

Figyelt kérdés

Ezen vitázok a szomszédommal, hogy nekem van és kancsal is vagyok, de ez a szemüveg miatt nem látszik, levettem előtte a szemcsim mert vizes volt erre mondja, hogy nem is lehetne 102-es kódom a jogsiba mert kancsal vagyok.


Doki megadta.. legközelebb is meg fogja ?



#102-es kód
2020. jún. 29. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

B kategóriás jogsira általában megadják az engedélyt, de nem tudom pontosan milyen szemészeti feltételeknek kell megfelelni.

Egy fél szemére vak ember is kaphat orvosi alkalmasságit.


Hivatásos jogsit valószínleg nem tudnád megszerezni.

2020. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van. :D :D
2020. jún. 29. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószínúleg nem olyan mértékben vagy kancsal, hogy a szigorított feltételeknek megfelelj.

Vagy a dokid volt felületes.

2020. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A veronai buszbeleset óta mondjuk nem csodálkozom, hogy megkaphatják olyanok is, akik alkalmatlanok rá.

Ott sofőrnek súlyos alvászavarai voltak, amiről tudott a háziorvosa is a hírek szerint.

2020. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én a buszbaleset után kaptam meg azon a nyáron. Mondtam is a dokinak, hogy buszra kell, monda, hogy oksa olvassak számoakt, elolvastam aztán monda, hogy vérnyomást néz, meg mutatott Isihara könyvet monda, hogy minden oksa ha kiperkálom 7500 forintot.


Én erre adok nagyon, mert nem nagyon szeretnék balesetet, pl. 12 évesen döntöttem el, hogy sofőr szeretnék lenni azóta csak 3 alkalommal volt füles a fülembe nem bömböltetem a zenét és buliba sem járok, hogy ne haljanak meg a hallósejtecskéim. Szememre is figyelek pl. sötétben nem mobilozok. Nincs még alvászavarom sem.

2020. jún. 29. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát... vezess óvatosan.

Ha benézel valamit és miattad hal meg valaki, akkor utána nehéz lesz tükörbe nézni.

2020. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez csak rám vonatkozik?
2020. jún. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!