Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriánál ez elmélet...

C kategóriánál ez elmélet vagy gyakorlat?

Figyelt kérdés
Szerkezeti ismeretek,Munkavédelem,Biztonsági üzemeltetés.Ezek közül jól sejtem,hogy csak a Biztonsági üzemeltetés a gyakorlat?
2011. nov. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kresz, szerkezet, munkavédelem ugyanúgy számítógépes mint a B-nél volt. BÜ. meg ahol gyakorlaton vagytok ugyanott lesz. Kezedbe kapsz pl. egy kuplungtárcsát, és mondd el a működését meg a részeit, vagy a légtelenítés, vagy millió más feladat ami a műhelyben lévő dolgokkal kapcsolatos.
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pl. egy ilyen konkrét feladat: Mutassa meg a fékezőkör szerelvényeit, ismertesse feladatukat! Ellenőrizze a fékezőkör tömítettségét!
2011. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amikor bent vagyok a gyakorlati oktatáson,akkor csak az oktató magyarázza és mutatja meg a feladatokat,vagy nekünk is meg kell csinálni?
2011. nov. 10. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy az oktató elmondta, elmutogatta, majd szünetben, közben kérdezhettünk, ami mozgatható volt azt körbeadta (pl. egy olajszűrő) aztán a vége felé végigmentünk minden kérdésen. A vizsga előtt már a kérdésekből húztunk, (olyanokat amit fent is írtam) és ún. próba vizsgát tettünk (persze semmi következménye nem volt ha nem tudtál valamit). Aztán vizsgán ugyanez volt csak élesben.
2011. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!