Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám , nyugtatásnak ötlet?

Figyelt kérdés

Holnap 11órakor lesz az első vizsgám. Izgulós tipus vagyok nagyon, már nem tudok aludni és kattog az agyam mindenen.

Ebéd előtt fogok lenni, ilyenkor végigszokták kérni a 60 percet?

Mikre kell nagyon odafigyelni , a v.biztos beleszólhat az utvonalba?


2020. júl. 19. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ebéd előtt fogok lenni, ilyenkor végigszokták kérni a 60 percet?"

Természetesen, a vizsga ideje 60 perc, függetlenül attól, hogy hány perc van még ebédidőig.


"Mikre kell nagyon odafigyelni"

Mindenre, amit az oktatáson tanultál. Ne szegj meg közlekedési szabályt és akkor átmész.


"a v.biztos beleszólhat az utvonalba?"

Igen, de nem igazán szokott.

2020. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nagyon izgulok és jár az agyam mindenen , milyen útvonalat húzok melyik parkolással...

2020. júl. 19. 23:44
 3/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor is végig kell menni a megadott időt. Nincs más lehetőség, rövidebb csak akkor lehet, ha megbuksz. Nálam szivatós kedvében volt és még többet is mentem, jól elhúzódott de sikerült. Ne járjon ezen az agyad, mert úgyis csak ott akkor fogod megcsinálni, teljesen felesleges izgulni. Bele szólhat az útvonalba. Azt emelném ki, hogy a visszapillantókat rengetegszer és tényleg rengetegszer nézegesd. Pihend ki magad, már újat tanulni úgysem fogsz holnapig, de az meg sokat számít, hogy ne legyél fáradt. Sok sikert!
2020. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Füvezz.
2020. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok, nem tudom mennyire fog ez befolyásolni :(
2020. júl. 20. 08:51
 6/25 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy ment. :)
2020. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sikertelen. Nem tudtam beparkolni javitás után se.
2020. júl. 20. 12:08
 8/25 anonim ***** válasza:
Ohh.sajnálom. :( A vizsgabiztos milyen volt amùgy? A vezetés része hogy ment?
2020. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Konkrétan többet néztem a tükröket mint magát az előttem levô utat, mégis 2 vonalat kaptam arra hogy nem figyelem a mellettem illetve mögöttem levő forgalmat. Szóval ez teljesen igazságtalan volt.

Oké buktasson meg a parkolás miatt mert korrigálás utan se tudtam megcsinálni, ez jogos volt, beparáztam már azt nem tudtam merre vagyok hirtelen.

Izgulástól voltak a vezetésembe is kisebb akadozások de az nem volt úgy konkrét ‘’baj’’

2020. júl. 20. 13:05
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9


Én ezért álltam úgy a parkoláshoz, hogy nagy marhaságot nem csinálok, aztán beállok úgy ahogy tudok.

Ha nem teljesen megfelelő a szög/távolság, az csak 1-1 hibavonal.

Jobb, mint sokszor korrigálni, aztán ezen bukni.


2-3 óra alatt, amennyit oktatóval gyakoroltunk parkolást, úgysem lehet rendesen megtanulni. Netes videókból többet tanultam az egészről, kb.

2020. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!