Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik Kecskeméten vizsgáztak:...

Akik Kecskeméten vizsgáztak: a forgalmi vizsgán hányadik alkalommal sikerült? Éreztetek olyat, hogy százalékra megy nem tudásra? Felmerült hogy valahogy bebiztosítsátok a sikert?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
49%
Én 1999ben vizsgáztam és elsőre sikerült.
2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
60%

Ismét egy összeesküvés elméleteket kutató kérdés.

A napokban éppen Szeged volt soron, ahol a megmondóemberek szerint nem sikerülhet elsőre a vizsga, mert ki van adva, hogy buktatni kell, kötelező százalékot kell teljesíteni a vizsgabiztosoknak....

Arra már nem reagáltak, hogy több vizsgázónak is elsőre sikerült a vizsga, megvesztegetés nélkül.

Arról sem szeretnek beszélni, hogy a kötelező 30 óra levezetése után mennyien sürgetik a vizsgát úgy, hogy kb előre megjósolható a bukás - persze olyankor hülye a vizsgabiztos, hülye az oktató, a vizsgázó csak áldozat, ő szuperül vezetett, igaz nem adta meg az elsőbbséget, de hát baleset nem lett volna, mert a másik fékezett..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


El kellene már felejteni az ilyen jellegű kérdéseket... ha megfelelően felkészültük a tanuló, és nem csinál nagy hülyeséget, elsőre is átengedik, ha bizonytalannak ítéli a vizsgabiztos, akkor megbuktatja.

2020. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre sikerült Kecskeméten.

Az oktatóm mondta, hogy egy vizsgabiztos van, aki szeret buktatni, és imádkozzunk azért, hogy ne őt kapjuk, mert nála nem 100%-kot kell nyújtani, hanem minimum 200%-ot. A többi vizsgabiztos, pedig normális, akkor buktatnak, ha kell. Én egy nagyon rendes vizsgabiztost kaptam, végig beszélte az utat az oktatómmal, 2 hibapontom lett.

Eszemben sem volt lefizetni a vizsgabiztost, tudtam, hogy ha megbukok, akkor az az én hibám lesz. Kecskeméten amúgy sem megy ez a "biznisz".

2020. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgabiztosokat kozpontilag sorsoljak ki adot nap reggelen, szival elore senki nem tudja, ki fog vizsgaztatni,es a viszgabiztos se tudja kit vizsgaztat majd.
2020. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Az oktató amikor egyszer reggel 8-kor vezettem valakit hívott, hogy ki van a hármas álláson, melyik vizsgabiztos... nagyon nem örült a válasznak. Úgy tudom aznap nem mentek el a vizsgára a másik tanulóval mert annál a vizsgabiztosnál tuti a bukás. Ilyen esetben ki kell fizetnie a tanulónak a vizsga díját ha nem mentek el?
2020. júl. 2. 20:54
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen esetben ki kell fizetni. Ha nem jelensz meg a vizsgán, akkor bukod a díjat, de nem minősül bukásnak, csupán azt írják be, hogy nem jelent meg. Vizsga előtt 3 nappal kell értesíteni a vizsgahelyet, hogy ha nem tudsz megjelenni, ekkor visszakapod az árát/adnak másik időpontot.
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
51%
Az hülyeség, hogy azért nem mennek vizsgazni, mert X, vagy Y a vizsgabiztos.
2020. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel tök mindegy lenne hogy újra kifizeted a vizsga díjat vagy a vizsgabiztos zsebében landol a pénz a sikeres vizsga után.
2020. júl. 2. 21:11
 9/45 anonim ***** válasza:
49%

Megnezném, mit reagálnál, ha az oktatód a vizsga napján közölné, hogy nincs vizsga, mert nem szimpatikus a vizsgabiztos, igy jártál, 11ezer forintod bánja, de semmi gond, legközelebb talán másik vizsgabiztos lesz, bár nem bizos, lehet ugyanez is...


Szerinted ez megtörténhet?


A vizsgabiztosok és az oktatók rendszeres kapcsilatban vannak,csok vizsgabiztos oktató is, sőt az sem kizárt, hogy a te oktatód is vizsgabiztos - szerinted szerencses dolog szándékosan megharagítani bármelyik vizsgabiztost?

No nem azzal, hogy a vizsgára nem viszi el a tanulót, vannak szigorú vizsgabiztosok, de meg nekik is lehet jó kedvük, amikor engedékenyebbek.

2020. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy egyszerre legyen oktató és vizsgabiztos,az összeférhetetlen! Nyílván ismerik egymást x éve, biztos van vándorlás ide- oda...
2020. júl. 2. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!