Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell szmogriadót kérni...

Hogy kell szmogriadót kérni kisvárosban? Hétfő óta megfulladunk, nálunk van a legnagyobb szmog az országban. Kit kell keresni, itt helyileg, vagy Bp-en kell kérvényezni? Help....

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 21:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
7 Szívesen elfogadnám ha hátam mögött noname hülyék mindent mondanak rám, csak legyen jó a levegő. Az választom inkább 1000-szer.....Azt minősítgetsz akit akarsz leszrlak, a levegő legyen jó.
2020. júl. 24. 12:24
 12/30 anonim ***** válasza:
Pesten sem fullad meg az ember, akkor milyen kisváros az ahol megfulladni olyan nagy a zsúfoltság?
2020. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
10 Mondod te ezt az Alföldről...Egyszer nézz szét mi van az ország nyugati felében sajnos.
2020. júl. 24. 12:26
 14/30 A kérdező kommentje:
DE ha lehet bringával gyere :)
2020. júl. 24. 12:28
 15/30 anonim ***** válasza:
Önkormányzat?
2020. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Pont azért érdekes, mert itt magasabb volt a szint 3 napig mint Bp-en. Előtte nem tudom mert hétfőn találtam az oldalt, de előtte is tudta itt mindenki hogy folyamatos kocsisorok, dugók vannak.
2020. júl. 24. 12:38
 17/30 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnél kellene próbálkozni, de csak akkor lépnek (ha tudnak) ha sok ember panaszkodik ezmiatt. De szerintem ők sem rendelhetnek el, csak akkor lehetséges ha a mérések szerint indokolt.
2020. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Megkérdezem majd az önkormányzaton csak előbb végiggondolom hogy tegyem fel a kérdést. Igazából az érdekel, hogy oké hogy 3 napig ez volt (folyamatosan emelkedett szinte), de ha mondjuk köv héten bemegy a veszélyes szintre valami, akkor mennyi idő alatt rendelik el a szmogriadót, mert az már

nagyon erős lehet ha az "egészségtelen" szintet is ennyire érezni lehetett.

2020. júl. 24. 12:44
 19/30 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat rendelheti el, de csak akkor ha az OMSZ-tól kap erre javaslatot a sokszor mért magas értékek miatt. Ha 1-2 napot van ilyen azzal nem foglalkoznak, azt mondják hogy kerülje a forgalmasabb útszakaszokat az ember, vagy maradjon otthon ha zavarja.
2020. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

A gond inkább az hogy az egész városban egyenletesen van kb. Tehát nem lehet szellőztetni sem, és otthon maradni. Vagy tényleg most mindenkinek légszűrőt kell venni az otthonába? Azt nézegetjük. De nem fog mindenki venni...

Inkább valahogy azt kellene hogy kisvárosokra is figyeljenek itt is mérjék profibban, mert szerintem ez újdonság ami van manapság, mindig csak Bp-re koncentráltak ebben mert ott volt csak a rossz. Pedig nem rosszabb a levegő ezen a nyáron Bp-en mint itt. Szerintem mérés lehetőség is csak ott van profi kiépítve, itt mérni se tudják rendesen.

2020. júl. 24. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!